𝙀𝙎𝙏𝙀𝙂𝙃𝙇𝘼𝙇

بازیهای استقلال در فصل 1401_1402 +اخبار و حواشی

 استقلال ایرانم

هواداران در جام جهانی قطر

صفحه ویزه سوپرجام /نساجی-استقلال فصل 1401_1402

  • 18:36
  • 8  بازدید

سوپر جام

فصل 1401/02

چهارشنبه یازدهم آبان 1401

 16:00 🧭

جشن قهرمانی ساپینو با صدای گیتار ارسلان

 استقلال تهران 1 _   0 نساجی مازندران 

گل: ارسلان مطهری   51 

ورزشگاه:ورزشگاه شهید باهنر

 تیم داوری این  دیدار 

 بیژن حیدری به عنوان داور وسط، محمدرضا منصوری و عسگر محمدی به عنوان کمک‌های اول و دوم 

اخبار حواشی این دیدار

استقلال بدون تلفات به دربی رسید

🔹با توجه به اینکه پیش از مسابقه سوپرجام، جنجالی بر سر قانون سازمان لیگ مبنی بر اینکه اگر بازیکنی در این مسابقه کارت قرمز بگیرد، در بازی بعدی لیگ که دربی خواهد بود، محروم می‌شود، استقلال بدون تلفات به مسابقه با پرسپولیس رسید.

🔹استقلال پیش از بازی به سازمان لیگ به خاطر این قانون اعتراض کرد و چنین چیزی را خلاف آیین‌نامه دانست. با اینکه تغییری در نظر سازمان لیگ ایجاد نشده بود ولی به هر جهت در این بازی، استقلال کارت قرمزی دریافت نکرد تا بدون محروم به دیدار با سرخ‌پوشان برسد.

🔹 بعد از پیروزی تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی در سوپرجام فوتبال ایران، دکتر علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور در رختکن این تیم به کادرفنی و بازیکنان کسب این جام را تبریک گفت و از تلاش مجموعه تیم در کسب این موفقیت تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد تا این روند ادامه دار باشد.

در ادامه ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال خطاب به بازیکنان گفت که ما روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم و در چند جبهه جنگیدیم. به همه نشان دادیم که با دل و جان تلاش می‌کنیم و به خاطر کیفیتمان امروز بردیم و باید این روند را ادامه دهیم.

🔵فتح‌الله‌زاده: امروز روز شادی نیست

🔹ما این جام را در کلکسیون کاری‌مان کم داشتیم. خیلی خوشحالم که خدا کمک کرد که من بتوانم این جام را به سایر کاپ‌های باشگاه استقلال اضافه کنم. این قهرمانی را به هواداران تبریک می‌گویم. هواداران ما شایسته این قهرمانی‌ها هستند. امیدوارم از دو جامی که باقی مانده حداقل یک جام را برای استقلال کسب کنیم. به همه اهالی فوتبال تبریک می‌گویم که امروز شاهد یک بازی خوب بودند. تیم نساجی هم تیم خوبی است و مربی خوبی دارد. بازیکنان این تیم هم بسیار تلاش کردند. این جام را به همه هواداران آبی پوش تقدیم می‌کنیم.

🔹به ساپینتو گفتم که تو رکوردشکن بودی و نخستین جام را با تو کسب کردیم. در رختکن دیدم که او درحال گریه بود و اشک شوق می‌ریخت. او را در آغوش گرفتم و گفتم همراه بیا که به بازیکنان پاداش بدهیم. امروز حالت خاصی داریم و نمی‌خواهیم شادی کنیم، چون امروز روز شادی نیست. امیدوارم این جام برای ما خوش یمن باشد و بتوانیم در لیگ برتر هم قهرمان شویم.

پیش بازی:

جواب منفی به درخواست استقلال و نساجی؛ کرمان میزبان سوپرجام شد /ادامه 👇 مطلب

ویژه دربی تهران /هفته دوازدهم فصل 1401_1402

  • 22:23
  • 2  بازدید

هفته وازدهم بعد از جام جهانی برگزار میشود 

لیگ برتر ایران 

هفته دوازدهم 

  دیدار رفت

        

           

   

استقلال          پیروزی

داور ؟؟؟

ورزشگاه آزادی

طراح قالب:  استقلال ایرانم