سايت خبری استقلال ایرانم

اخبار باشگاه استقلال

مشاهده مطالب

 

 

 

استقلال ایرانم

اخبار تصویری

تقویم نهایی لیگ قهرمان آسیا 2022 +سید بندی غرب آسیا

 فوتبال ایران  لیگ قهرمانان آسیا

تقویم نهایی لیگ قهرمان آسیا 2022  +سید بندی غرب آسیا
استقلال ایرانم کد خبر: 1255

رسانه خبری استقلال ایرانم 

جای خالی استقلال 
سیدبندی رسمی AFC برای لیگ قهرمانان آسیا 2022 (منطقه غرب)

سید 1

السد (قطر)، الهلال (عربستان)، فولاد خوزستان (ایران)، الجزیره (امارات)، الدحیل (قطر)

سید 2 

الفیصلی (اردن)، سپاهان (ایران)، شباب الاهلی دبی (امارات)، الریان (قطر)، الشباب (عربستان)

سید 3

پاختاکور (ازبکستان)، الوحدات (اردن)، اف سی بمبی (هند)، استقلال (تاجیسکتان)، آهال (ترکمستان)

سید 4

نیروی هوایی (عراق)، برنده پلی آف 1 (عربستان/سوریه)، برنده پلی آف 2 (امارات /ازبکستان)، برنده پلی آف 4 (امارات /عراق)، الغرافه (قطر

کرونا حذف نمایندگان ایران را قطعی کرد؟

 فوتبال ایران  لیگ قهرمانان آسیا

کرونا حذف نمایندگان ایران را قطعی کرد؟
استقلال ایرانم کد خبر: 1212

کنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز حرفه‌ای تیم‌های استقلال و پرسپولیس را تایید نکرده است و بر این اساس تیم‌های استقلال و پرسپولیس از جدول بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهند شد.

البته بسیاری از هواداران به این حذف راضی هستند که باعث رهایی باشگاه‌ها می‌شود 

 و منتج به خصوصی شدن باشگاه‌ها میشود

ادامه مطلب 

🔴🔵ماجرای تذاکرات AFC به سرخابی‌ها چه بود؟ اخباز کوتاه حذف از آسیا

 فوتبال ایران  لیگ قهرمانان آسیا خبرورزشی  مدیران و معاونان ورزش ایران و جهان

🔴🔵ماجرای تذاکرات AFC به سرخابی‌ها چه بود؟ اخباز کوتاه  حذف از آسیا
استقلال ایرانم کد خبر: 1211

استقلال ایرانم 

🔸طی نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال ارسال شده 471 صفحه ایراد به باشگاه پرسپولیس و 420 صفحه ایراد از باشگاه استقلال گرفته شده است.

🔸جالب است مسئولان هر دو باشگاه یکسری از فرم‌ها را به درستی پر نکرده‌اند که این موضوع باعث رد برخی مدارک آنها توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا شده است.

دیدار وزیر ورزش و جوانان با تاج برای پیگیری وضعیت سرخابی‌ها

🔸مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت ورزش قهرمانی از تشکیل جلسه با حضور وزیر ورزش و جوانان و نایب رییس کنفدراسیون آسیا در محل این وزارتخانه در خصوص اخذ مجوز حرفه‌ای شدن باشگاه‌های ایرانی #پرسپولیس، #استقلال و گل‌گهر سیرجان خبر داد.

🔸علی رغبتی خاطرنشان کرد: صبح امروز در جلسه‌ای که با حضور سیدحمید سجادی، مهدی تاج و اینجانب در محل وزارتخانه برگزار شد، موضوع اخذ مجوز حرفه‌ای شدن سه باشگاه ایرانی، پرسپولیس، استقلال و گل‌گهر با هدف جلوگیری از ضرر‌های احتمالی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت

معجزه‌ای در راه است؟ چند قدم تا حذف سرخابی‌ها آسیا

 فوتبال ایران  لیگ قهرمانان آسیا

معجزه‌ای در راه است؟ چند قدم تا حذف سرخابی‌ها آسیا
استقلال ایرانم کد خبر: 1210

شاید بتوان گفت تنها یک معجزه می‌تواند مانع حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید شود . که آنهم با این نوع از مدیران، آرزوی معجزه نیز جزو خیالات محال است

استقلال ایرانم 

روز پنجشنبه بود که خبری مبنی بر عدم تایید دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از سوی AFC برای دریافت مجوز حرفه‌ای منتشر شد که سرو صدای زیادی به همراه داشت. این موضوع در حالی اتفاق افتاد که چند روز قبل از آن نشستی میان سران فدراسیون و کمیته استیناف مجوز حرفه‌ای و مدیران دو باشگاه برگزار و در آن اعلام شد با رفع مشکلات و موانع، دو باشگاه موفق به اخذ مجوز حرفه‌ای شده‌اند. این موضوع باعث شد روز جمعه نشستی در فدراسیون فوتبال برگزار و به بررسی این موضوع پرداخته شود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا فرصت پنج روزه‌ای برای رفع مشکلات موجود به فوتبال ایران و دو باشگاه داده و این فرصت در پایان روز دوشنبه ۶ دی ماه به اتمام خواهد رسید.

یکشنبه ۵ دی:

: برای ما این سؤال وجود دارد که چرا در سال‌های گذشته مدارک تأیید می‌شد، ولی امسال نشده است. ورود کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر رد کردن مجوز حرفه‌ای توسط کمیته بدوی فدراسیون فوتبال بود. مدارک امسال استقلال خیلی بهتر و کامل‌تر از سال‌های گذشته بود و اگر مجوز صادر می‌شد، AFC ورود نمی‌کرد.

* حسن کامرانی‌فر، دبیر کل فدراسیون فوتبال اعلام کرد حذف سرخابی‌ها از آسیا قطعی شده است و نباید امید به تغییر این وضعیت داشت.

* هفت باشگاه لیگ برتری از AFC درخواست صدور مجوز حرفه ای نکرده‌اند در حالیکه فوتبال ما واژه حرفه ای را یدک می‌کشد اما جالب است که تقریبا نیمی از باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر کشورمان حتی درخواست صدور مجوز حرفه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا نکرده اند. ۶-۷ باشگاه لیگ برتری حتی مدارک لازم برای ثبت نام را ارائه نکردند و درخواست دریافت مجوز حرفه‌ای را از کنفدراسیون فوتبال آسیا نداشته‌اند.

شنبه ۴ دی:

* خلاصه‌ صحبت‌های کاظم اولیایی: فوتبال حرفه ای نمی‌تواند دولتی اداره شود و مغایر با قوانین فیفاست/ باشگاهها باید تابع قوانین تجارت اداره شوند/ اداره موقت توسط وزارت ورزش و وزارت اقتصاد مشکلات را بیشتر خواهد کرد/ فیفا نپذیرفته فدراسیون ایران زیر نظر دولت باشد/ فیفا باشگاهها را به عنوان بنگاه تجاری قبول دارد.

* طبق ادعای خبرگزاری فارس، در صورت حذف قطعی استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل نداشتن مجوز حرفه‌ای دو باشگاه دیگر ایران جایگزین آنها خواهند شد. در این فصل فقط ۵ باشگاه لیگ برتری استقلال، پرسپولیس، فولاد خوزستان، سپاهان اصفهان و گل‌گهرسیرجان درخواست صدور مجوز حرفه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا داشتند. در حال حاضر به جز استقلال و پرسپولیس نام گل‌گهر سیرجان نیز در بین فهرست مردودی‌های حرفه‌ای سازی AFC قرار دارد. به این ترتیب در آن صورت فقط دو باشگاه فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان در لیگ قهرمانان آسیا حاضر خواهند شد و در فصل آینده لیگ قهرمانان فوتبال کشورمان در آسیا فقط دو نماینده خواهد داشت اما اگر مشکل گل‌گهرسیرجان برای حضور در لیگ قهرمانان اسیا حل شود در آن صورت دو تیم سپاهان و گل‌گهر جانشین استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان خواهند شد

* غلامرضا بهروان، عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای در مورد اینکه برخی مدعی هستند که باشگاه استقلال فدای پرسپولیس شد و اگر کمیته بدوی پرسپولیس را حذف می‌کرد دیگر استقلال در لیگ قهرمانان آسیا بدون مشکل حضور داشت، گفت: تا جایی که من عضو این کمیته هستم و اطلاع دارم این مساله درست نیست و هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا مشکل داشتند و دارند.

نتایح آنلاین لیگ برتر

تاريخ امروز: سه شنبه 05 بهمن 1400

اطلاعات سايت

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت آخرین مطالب سایت را براحتی در ایمیلتان دریافت نمایید


بایگانی

صفحات ديگر

تبادل لينک هوشمند

تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان Esteghlaliranam.ir وآدرس https://esteghlaliranam.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت قرار میگیرد💙

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد

پيوندها

شبکه های اجتماعی

تبليغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

امکانات سايت