𝙀𝙎𝙏𝙀𝙂𝙃𝙇𝘼𝙇 🅸🆁🅰🅽🅰🅼

مدیران و معاونان ورزش ایران و جهان

 استقلال ایرانم

هواداران در جام جهانی قطر

اخراج مدیران لنگی یکی پس از دیگری

 • 23:27
 • 10  بازدید

بعد از برکناری مهدی مهدوی کیا ، حمید استیلی و صادق درودگر از سمت های خود ، این‌بار امامی فر دیگر فرد این چرخه دلالی که مشخص نبود با چه رزومه و دانشی به عنوان رئیس مرکز ملی فوتبال انتخاب شده بود از سمت خود برکنار شد! 

نفر بعدی هم افشاریان رئیس کمیته داوران می‌باشد 

امیدواریم مهدی تاج مثل تصمیمات درستی که در برکناری ها گرفت ، تصمیمات درستی رو برای انتصاب جایگزین ها بگیرد و افراد با دانش و شایسته را انتخاب کند.

گزیده صحبت‌های استیلی پس از برکناری (استعفای اجباری ) با سوزش تمام

🎦تهدید به سبک استیلی: یکسری ناگفته‌ها هست که بعد از جام جهانی می‌گویم و باعث تعجب مردم می‌شود

🎦ادعای عجیب استیلی: هر بازیکنی الان درمورد اسکوچیچ حرف بزند، از لیست تیم ملی خط می‌خورد!

🔸الان بازیکنان تیم ملی می‌ترسند تولد اسکوچیچ را تبریک بگویند و فقط سردار آزمون اینکار را کرد.

🎦حمید استیلی: تاج در نشست خبری بحث اخلاق می‌کرد ولی ما بی‌اخلاقی را در برکناری اسکوچیچ دیدیم

🔸انتخاب تاج باعث ایجاد بی‌اعتمادی بین مردم شده است.

🔸تاج با آن مسائلی که نمایندگان مجلس و عضو کمیته بدوی گفتند، چطور انتخاب شد؟! این چه قدرت فراتر از قانون است؟!

گزیده ای از صحبت‌های تند واعظ آشتیانی راجع به به تاج و سجادی

 • 9:31
 • 10  بازدید

واعظ آشتیانی: فیفاهراسی را یک‌ جریان مافیایی به راه انداخته تا در مقاطع مختلف از آن بهره‌برداری کند.

🔸برگزاری انتخابات فدراسیون کاملا غیرمشروع بود و افرادی هم که انتخاب شدند مشروعیت ندارند. از طرفی هیئت رئیسه حدنصاب نداشت که نیمه‌شب تصمیم ببرگزاری‌انتخابات بگیرد؛ از طرف‌دیگر صحبت‌ های حبیبی هم نشان از مهندسی انتخابات دارد.

🔸سجادی گفته انتخابات فدراسیون را به فال نیک می‌گیریم؛ خب به چه قیمتی به فال نیک گرفتی؟!

🔸در انتخابات فدراسیون فوتبال از سوی کمیته بدوی، فریب و عیب‌پوشانی اتفاق افتاده.

🔸ما به کمیته اخلاق شکایت کردیم ولی نمی‌دانیم چرا این کمیته سکوت کرده! 

🔸همه افراد در کمیته‌های بدوی و اخلاق مورد اتهامند.

افشای دلیل استیضاح وزیر ورزش؛ 

سجادی می‌دانست انتخابات فدراسیون فوتبال ایراد دارد ولی برخلاف وظیفه نظارتی‌اش ورود نکرد!

با اعلام نماینده مجلس؛ برای تاج در چندین پرونده قرار جلب دادرسی صادر شده است!

راستینه، رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس: چطور ممکن است کسی که چندین پرونده مفتوح دارد و صلاحیتش زیر سوال است، ریاست عالی‌ترین فدراسیون کشور به او سپرده شود؟!

شعار علیه تاج در نماز جمعه تهران

 • 16:34
 • 6  بازدید

عده‌ای از نمازگزاران جمعه، امروز در مصلی تهران با دادن شعارهایی نسبت به انتخاب مهدی تاج به ریاست فدراسیون فوتبال اعتراض کردند.

انتقاد آجورلو ازحق پخش پس از بازگشایی نماد استقلال در فرابورس

 • 20:4
 • 16  بازدید

صحبت‌های تند آجورلو در خصوص حق پخش: مگر میشه دوربین ما در زمین و استادیوم خودمان نباشد؟کانال خبری استقلال ایرانم :

صحبتهای مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال در آیین بازگشایی نماد سرخابی‌ها در فرابورس:

هزار میلیارد ما در صدا و سیما گیر است!

برخی می‌گویند این بازیکن چرا گران است؟ خوب بازار همین است. ما در ۵ سال آینده ثروتمندتر خواهیم بود و می‌توانیم بازیکنان بهتری بخریم ، فوتبال حرفه‌ای همین است

عملکرد مالی ما شفاف است.

منع درآمد اصلی درآمد از حق پخش است. 

پول استقلال از حق پخش رو بدید.

جریمه پادوانی رو باشگاه از کجا بیاره بده؟

استقلال ٣٠ ميليون مشتری دارد.

چطور میشه همچین بنگاه بزرگ اقتصادی تا قبل از این درآمدي نداشته و میلیارد ها تومان بدهی دارد؟

محتوای زنده هیچی، چرا برای محتوای غیرزنده پول نمی‌دهید؟

برای خاله شادونه از استقلال و پرسپولیس بیشتر ارزش قائلند!

مصطفی آجرلو: در صورتی که در دادگاه cas محکوم شویم، استقلال باید ۹ میلیون دلار به پادوانی بدهد!

توضیحات بیشتر در ادامه 🔽

ساکت: توانستیم تبلیغات ناجوانمردانه علیه مردم و امنیت کشور را بشکنیم.

 • 16:7
 • 11  بازدید

🔸بر اساس درخواست سرمربی با بازیکنانی در حال مذاکره هستیم که ممکن است اسامی مطرح شده در لیست ما باشند یا نباشند اما فقط وقتی قطعی شود، تست‌های پزشکی و کارهای قراردادی انجام شود رسما اعلام می‌کنیم. در غیر این صورت، در مورد آن صحبت نمی‌کنیم. کارمان را به دور از هیجان و بر منطق کادرفنی پیش می‌بریم. اگر کادرفنی نیاز داشته باشد تلاش می‌کنیم تمام سهمیه‌های بازیکن خارجی را پر کنیم.

🔸نه بمب گذار هستم و نه به این جملات اعتقاد دارم. ما بر اساس نیازهای کادرفنی بازیکن جذب می‌کنیم. تلاشمان این است که کمترین رفتار هیجانی را داشته باشیم. کارمان را منطقی و بر اساس نظرات فنی سرمربی و همکارانش جلو می‌بریم

🔸ما رزومه 143 مربی را بر پایه کشورهای اسپانیا، پرتغال، برزیل، ایتالیا، آلمان و کروواسی بررسی کردیم. درنهایت به 23 گزینه رسیدیم. بعد از پیگیری‌هایی که بعضا تا ساعت 3 بامداد هم طول می‌کشید توانستیم به این نقطه برسیم.

خوشحالم که توانستیم تبلیغات ناجوانمردانه علیه مردم و امنیت کشور ایران را بشکنیم. یکی ازچالش‌های مهم جذب مربی و بازیکن خارجی، تازیانه ناجوانمردانه تبلیغات مسمومی است که توسط خودفروختگان خارج نشین یا دشمنان بیگانه مطرح می‌شوند. آن‌ها تلاش می‌کنند تصویر نادرستی از کشور ایران نشان بدهند و خوشحالم امروز سرمربی سپاهان به عنوان یک چهره بین المللی، واقعیت‌های ایران را می‌بیند و مطرح می‌کند.

بخش دیگر فعالیت ما، ارتباطات بین‌المللی است که ایجاد و باعث رفت و آمدهای زیاد شده به طوریکه الان با بیش از 12 باشگاه در سراسر دنیا قرارداد خواهرخواندگی داریم. ارتباطات و مراودات ورزشی و فرهنگی خوبی با باشگاه زنیت روسیه داریم. در عراق، ارمنستان، ژاپن، آرژانتین و... ارتباطات خوبی ایجاد کرده‌ایم که همه برای توسعه ورزش است

این خبر در روزهای بد فوتبال مثل یک بمب می‌ترکد؛

 • 11:54
 • 8  بازدید

ایران ورزشی نوشت:حال و روز فوتبال اصلاً خوب نیست.این حقیقت آنقدر واضح است که نیازی به اثباتش نیست.

همه چیز از مجمع 10 اسفند 99 آغاز شد. انتخاب شهاب عزیزی خادم به‌عنوان یک رئیس جوان همه را خوشحال کرد که فوتبال قرار است راهی نو بیابد و برنامه‌های جدید داشته باشد؛ اما خیلی زود مشخص شد این خوشبینی مفرط، کاملاً بی‌دلیل است.

استقلال ایرانم دات آی آر

حضور پرتعداد دوستان عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال با حقوق و پاداش چشمگیر و سفرهای غیر ضروری و زیاد که با حق سفرهای دلاری همراه شد، همه را نگران کرد. همه از خود می‌پرسیدند رئیسی که فقط به دایره دوستانش منفعت می‌رساند چگونه می‌تواند رئیس خوبی برای فوتبال قلمداد شود؟

حجم این پرسش‌ها و تردید فوتبالدوستان در مورد صلاحیت عزیزی خادم آنقدر زیاد شد که در نهایت هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال تصمیم به عزل موقت رئیس گرفتند.

بعد از عزل عزیزی خادم تازه مشخص شد تخلفات رئیس در حد پاداش و حقوق و سفر خارجی دوستانش نبود و همه از خود می‌پرسیدند 210 میلیاردی که در 10 ماه حضور عزیزی خادم در فوتبال به خزانه آمده بود، چگونه هزینه شد و کجا رفت.

اسناد آنقدر پرتعداد بود که حتی دوستان و مدافعان عزیزی خادم هم پا را عقب کشیدند تا عزیزی خادم در مجمع 10 خرداد 1401 تنها 4 رأی بیاورد و باقی اعضا به عزل دائم او رأی دهند. این پایان کار رئیس فدراسیونی بود که قرار بود یک فدراسیون جوان، علمی، مدرن، پاک و آینده نگر بسازد.

مجمع بیدار شد

یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال گفت: «مجمع بیدار شده و می‌خواهد تصمیم‌های درست برای فوتبال ایران بگیرد. ما به‌دنبال آن هستیم که اختیار عزل (چه دائم، چه موقت) را به مجمع بدهیم تا رئیس که توسط همه اعضای مجمع انتخاب شده با رأی همه مجمع خلع یا عزل شود.»

این عضو مجمع ادامه داد: «8 شهریور نامه‌ای به دبیرخانه مجمع زده‌ایم تا همه این تصمیم‌ها را آنجا به تصویب مجمع برسانیم.»

آن طور که این عضو مجمع می‌گوید، بر خلاف مجامع قبلی، اعضای تأثیرگذار مجمع این بار نمی‌خواهند منفعل عمل کنند و برای مجمع انتخاباتی پیش رو، برنامه‌ای کامل دارند.

ملاقات تعیین‌کننده با دادکان

30 عضو مجمع تصمیم گرفته‌اند با اعضای دیگر گفت‌وگو کرده و آنها را با خود همراه کنند. آنها تصمیم گرفته‌اند در نزدیکترین زمان ممکن، دیداری با محمد دادکان داشته باشند. مردی که نزد اهالی فوتبال، مقبولیت مطلق دارد و همه پیشکسوتان فوتبال هم برای او احترامی فراوان قائلند.

این جلسه شاید سرنوشت فوتبال ما را مشخص ‌کند. در میان این 30 عضو مجمع که رؤسای هیأت‌ها و مدیران باشگاه‌ها هم در آن دیده می‌شوند، افرادی هستند که رابطه‌ای حسنه با دادکان دارند و یقین دارند می‌توانند دادکان را به بازگشت راضی کنند. آنها البته معتقدند می‌توانند راهی برای رضایت مدیران بالادستی برای حضور یک بازنشسته در فوتبال بیابند و به همین دلیل جلسه‌ای هم با حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان خواهند داشت.

عابدینی و فتح‌الله‌زاده هم می‌آیند

اگر دادکان راضی به بازگشت شود، مدیران فراوانی حاضرند به‌عنوان بال اجرایی در کنار او قرار گیرند و علی فتح‌الله‌زاده و امیر عابدینی دو نفر از آنها هستند. این دو مدیر که امتحان مدیریت‌شان را به بهترین شکل ممکن در دو باشگاه پرطرفدار پایتخت پس داده‌اند، رابطه‌ای بسیار خوب با دادکان دارند و ساختمان فعلی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در زمان مدیریت این دو نفر و توسط دادکان به دو باشگاه داده شد.

همین یک بار دلتان به رحم بیاید

اگر دادکان بیاید، مجمع 10 شهریور گرمای انتخاباتی خود را از دست خواهد داد؛ اما روزهایی داغ را برای فوتبال ما خواهد ساخت. فوتبال ما به ویرانه‌ای زشت تبدیل شده و امیدواریم آنها که برای ورزش کشور تصمیم می‌گیرند، همین یک بار دلشان به رحم بیاید و اجازه دهند فوتبال راهی به سوی آبادانی پیدا کند. در سال جام جهانی قرار داریم و تنها فردی که می‌تواند همه اهالی فوتبال را در کنار هم قرار دهد، بی‌تردید محمد دادکان است

طراح قالب:  استقلال ایرانم