loading...

استقلال ایرانم دات آی آر

لیگ قهرمانان آسیا فصل جدید برنامه بازیها و نتایح مسابقات استقلال ایران درآسیا

🔸کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از گذشت ۲۰ روز پر التهاب برای تیم های ایرانی، در نهایت تصمیم بر ابطال مجوز حرفه‌ای تیم‌های #استقلال، #پرسپولیس و گل گهر سیرجان گرفت و این سه تیم به علت کسب نکردن مجوز حرفه ای درجه A، از حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا محروم شدند.

🔸همچنین پرونده این سه تیم ایرانی با تصمیم این کنفدراسیون به کمیته انضباطی و اخلاق AFC ارجاع شد تا در صورت صلاحدید، تصمیمات بعدی در ارتباط با صادر شدن مجوز حرفه ای این سه تیم در ایران انجام شود.

y_orouj بازدید : 21 جمعه 17 دي 1400 زمان : 14:4 نظرات (0)

کنفدراسیون فوتبال آسیا سه تیم از ایران را به صورت قطعی از شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان محروم کرد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار بیانیه‌ای از قطعی شدن  محرومیت سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و گل‌گهرسیرجان از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ خبر داد.

در بیانیه AFC آمده است: کمیته مستقل کنترل کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم به لغو مجوز حضور سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و گل‌گهر سیرجان (هر سه باشگاه از ایران) به دلیل نداشتن مجوز حرفه‌ای مطابق بندهای ۱۴.۴ و ۱۴.۵ اساسنامه صدور مجوز حرفه‌ای برای باشگاه‌های، گرفته است.

کمیته مستقل کنترل AFC اعلام کرده که این سه باشگاه نتوانسته‌اند معیارهای ضروری (مطابق بندهای ۳.۱ و ۳.۲ اساسنامه صدور مجوز برای باشگاه در AFC) را فراهم کنند و مطابق آن نباید اجازه ورود به لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۲ را داشته باشند. به علاوه این کمیته اعلام کرده که مدارک اضافی ارائه شده از سوی باشگاه گل گهرسیرجان را هم رد کرده است.

پرونده این سه باشگاه به دبیرخانه کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال برای بررسی و اقدام ارجاع داده شد.

بدین ترتیب سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ خواهند بود. پرسپولیس و استقلال دیگر نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها بودند که حذف شدند و گل‌گهر سیرجان نیز اگر چه سهمیه نداشت اما با توجه به اقدام برای کسب مجوز حرفه‌ای، می‌توانست جای پرسپولیس و استقلال به لیگ قهرمانان برود که ایراد در مدارک ارسالی و نقص مدارک، زمینه‌ساز حذف این تیم نیز شد.

y_orouj بازدید : 11 جمعه 17 دي 1400 زمان : 13:54 نظرات (0)

مدیران استقلال در آخرین دفاعیه خود اعلام کرده اند شرایط این باشگاه با پرسپولیس متفاوت است چون آنها خلاف رقیب دیرینه پرونده باز در فیفا ندارند و تا این لحظه تمام بدهی های خود را پرداخت کرده اند.

بالاخره  فتوشاپ باشگاه پرسپولیس در afc  لو رفت

🔸 یکی از ایراداتی که afc به باشگاه پرسپولیس گرفته این است که آن ها در ۴ عنوان مدارک خود را فتوشاپ کرده و به afc ارسال کرده اند. مدارک های سال گذشته این باشگاه با فتوشاپ به سال جاری آپدیت شده که این مسئله در afc رویت شده است.

🔸در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا به ۴ فتوشاپ باشگاه پرسپولیس اشاره شده و با توجه به جعل مدرک آن ها به احتمال از سوی afc جریمه خواهند شد./اختصاصی صمدی

🔶تاییدیه وزیر ورزش برای واگذاری سرخابی‌ها

🔸علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت ورزش قهرمانی: در راستای رفع مشکل عنوان شده، بلافاصله مجامع دو باشگاه توسط دولت محترم تفکیک شد. در خصوص واگذاری باشگاه‌ها از طریق فرابورس نیز که فرایند و تشریفات قانونی خاص داشته، مدت‌هاست این موضوع توسط کارشناسان سازمان خصوصی‌سازی در حال پیگیری و اجرایی شدن است.

🔸وی افزود: نهایتاً مقرر شد تا اواخر بهمن فرایند عرضه سهام دو باشگاه در بورس آغاز شده و مطابق برنامه‌ریزی انجام شده دنبال شود و برای سایر ایرادها، مدیران دو باشگاه در تلاش هستند و وزارت ورزش وجوانان نیز هرگونه همراهی و حمایت را در این خصوص باشد 

y_orouj بازدید : 19 دوشنبه 06 دي 1400 زمان : 7:58 نظرات (0)
  • اخبار و شایعات حذف نماینگان ایران در آسیا 

پرونده حذف نمایندگان ایران از اسیا هر روز ابعاد تازه ای به خود می گیرد تا جایی که گمانه زنی ها در این خصوص شدت گرفته است. همچنین درباره جریمه باشگاه های ایرانی از جمله محکومیت مالی آنها، محرومیت از حضور در ادوار بعدی رقابت ها و حتی ابطال پرونده آنها شنیده می شود.

تا 30 اکتبر یا باید لایسنس باشگاه ها صادر می شده و یا رد اما در اتفاقی عجیب کمیته استیناف با مهلتی 3 ماهه کار را پیچیده کرد که البته به نظر می رسد این اتفاق از این جهت رخ داد تا فشار از دوش فدراسیون فوتبال برداشته شده و توپ به زمین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بیفتد.

اما حالا طبق اطلاعات رسیده اگر فدراسیون فوتبال لایسنس را به این باشگاه ها داده باشد در حالی که مستحق آن نبودند، به خاطر ارائه لایسنس غیرمجاز جریمه سنگینی خواهد شد. 

 اما اینکه چرا این باشگاه ها جریمه نمی شوند نیز مورد پرسش قرار میگیرد اما جواب آن در این نکته نهفته است که چون باشگاه ها مدارک خود را ارائه کرده و درخواست مجوز حرفه ای کرده بودند، از آنجایی که دستگاه مربوطه مسئول راستی آزمایی این اتفاق بوده و از آنجایی که این روند به درستی رخ نداده بنابراین نمایندگان ایران از این موضوع جسته و جریمه فقط شامل حال فدراسیون فوتبال و کمیته استیناف خواهد شد./ فرهیختگان 

🔗در ادامه بیشتر بخوانید

🔹گفت و گو با علی خطیر، معاون سابق باشگاه استقلال و عضو هیات مدیره باشگاه تراکتور درباره شانس حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2022 با برنامه ۴۴۲ رادیو جوان

⏬⏬

y_orouj بازدید : 14 دوشنبه 06 دي 1400 زمان : 7:17 نظرات (0)

تعداد صفحات : 15

اطلاعات کاربری
موضوعات

  • سایت خبری استقلال ایرانم
  • فوتبال ایران
  • اخبار جهان فوتبال
  • خبرورزشی
  • تاج موزیک
  • گالری عکس
  • تاج کد
  • فروشگاه اینترنتی شاپ شارژ