𝙀𝙎𝙏𝙀𝙂𝙃𝙇𝘼𝙇

بازیهای ایران در مقدماتی و جام جهانی 2022قطر و همجنین جام ملتهای آسیاو دیگر خبرها

 استقلال ایرانم

هواداران در جام جهانی قطر

اولین بازی ایران در جام جهانی 2022 قطر //ایران -انگلیس

 • 22:33
 • 7  بازدید

جام جهانی 2022 قطر 

گروه B

1401/08/30

6  2  

انگلیس     ایران

✅کی‌روش: بدترین قسمت بازی امشب مصدومیت امید ابراهیمی بود

 • 0:19
 • 1  بازدید

کی‌روش: بدترین قسمت بازی امشب مصدومیت امید ابراهیمی بود/ نگران هستیم ولی تا فردا منتظر نتیجه آزمایش‌های پزشکی می‌مانیم

درخواست کنار گذاشتن تیم ایران و توسط اوکراین و کامنتهای برخی کاربران

 • 6:38
 • 3  بازدید

فوری؛ اسکای اسپورت اعلام کرد اوکراین رسما درخواست کنار گذاشتن تیم فوتبال‌ جمهوری‌ اسلامی‌ از جام‌جهانی را به فیفا ارائه کرده‌ است. 

کامنتهای برخی از کاربران که آندسته از کاربرانی که همسو با ورزش فکر میکنند در ابنجا ذکر شده است

واکنش منفی کاربران اروپایی به درخواست اوکراین از FIFA برای حذف ایران از جام جهانی؛ آمریکا و انگلیس را هم حذف کنید!

 👤بابی ریگان: جام جهانی دو هفته دیگر شروع می‌شود و افرادی تلاش می‌کنند ایران و تونس را محروم کنند؛ جام جهانی کاملا عادی شروع می‌شود.

 👤هارون موتا: آمریکا و انگلیس را هم حذف کنید؛ به چند جنگ کمک مالی کرده‌اند و چقدر خون بر دستان‌شان است؟!

👤دیوید: آیا اوکراین تنها کشور روی زمین است؟ چرا سیاست را وارد فوتبال می‌کنید؟ ما طرفدار فوتبال هستیم و می‌خواهیم بازی ایران را در جام جهانی تماشا کنیم؛ حتی اگر آنها به یکدیگر سلاح بدهند، تجارت‌شان است.

👤مایک هانت: اگر ایران حذف شود، جام جهانی به یک شوخی مطلق تبدیل خواهد شد.

👤جک دافی: فوتبال باید درمورد فوتبال باشد نه سیاست جهان؛ اگر اینطور بود کشورهایی به مراتب بدتر از ایران هم وجود داشتند که نباید در جام جهانی بازی می‌کردند.

👤ای‌جی‌سی(Ajc): هرچقدر هم که آنچه در اوکراین می‌گذرد غم‌انگیز باشد آنها حق حضور در جام جهانی را ندارند؛ ایران را محروم کنید ولی اوکراین به صورت فوتبالی نتوانسته مجوز حضور در جام جهانی را کسب کند.

https://t.me/+Q1L2LHf0irKD2YNr

مصاحبه کیروش و دستیارانش راجع به جام جهانی و مردم ایران

 • 11:47
 • 0  بازدید

🔸بلین مک کنا مربی ایرلندی از کارلوس کی روش نقل قولی را منتشر کرد. این مربی سانکن تایلند به نقل از کی روش نوشت: فوتبال به من این امتیاز را داده که به جاهای زیادی بروم. من مردمی را می بینم که می خندند،گریه می کنند، می رقصند و آواز می خوانند. شما مادرانی را می بینید که بچه هایشان را به مدرسه می برند. فوتبال به شما می‌آموزد که انسان‌ها چقدر وجه اشتراک دارند که هیچ ربطی به سیاست یا نظام ها ندارد.

⚪️کارلوس کی‌روش: امیدوارم بتوانیم به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی صعود کنیم/ می‌خواهیم مقابل انگلیس به دنیا ثابت کنیم که در فوتبال پیش‌برنده وجود ندارد/ شرایط سخت و زمان کم است اما شکایتی هم ندارم

🔹امروز نمی‌دانم که سرنوشتم با تیم ملی به کجا خواهد رسید، اما امیدوارم این دوره حضورم در تیم ملی همراه با لحظه‌ای خاص برای هواداران ایران شود و اینکه بتوانیم به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی صعود کنیم، چون ما می‌خواهیم در میان بهترین بازیکنان و بهترین تیم‌ها باشیم.

🔹واکنش من به قرعه‌ای که نصیب ایران شد این بود که این گروه خاصی است، اما مهم این است که در جام جهانی رقبای‌مان را بزرگتر از چیزی که هستند، نکنیم و خودمان را هم کوچک فرض نکنیم. من سعی می‌کنم از قدرتم استفاده کنم و از برتری‌ام برای محافظت از بازیکنانم بهره ببرم.

🔹انتظارات هواداران بالاتر از انتظاراتی که ما از تیم داریم، نیست. ما انتظارات بالایی از تیم‌مان داریم. ما نمی‌توانیم بدون چنین انتظاراتی زندگی کنیم. ما یا می‌بریم یا یاد می‌گیریم. همگروهی با انگلیس باعث بهتر شدن تیم ما می‌شود، بازی مقابل تیمی بزرگ با بازیکنان بزرگ باعث سرافرازی است.

🔹در بازی مقابل انگلیس ما سعی خواهیم کرد تا به دنیا نشان دهیم که فوتبال تنها ورزشی است که اگر روزتان باشد، اگر لحظه درست باشد، اگر آماده باشید و اگر از فرصت‌ها استفاده کنید، چیزی به اسم از پیش‌برنده وجود ندارد و هرگز کسی نمی‌تواند پیش از یک بازی بگوید که سه امتیاز این بازی در جیب‌مان است. 

🔹ایران در طول 9 سالی که آنجا بودم، خانواده و خانه دوم من بود، من دوران شگفت‌انگیری را در آنجا سپری کرده و با این بچه‌ها در آنجا کار کرده بودم. برخی از این بازیکنان زمانی که من هدایت تیم ملی را برعهده گرفتم، پسری بیش نبودند، اما در ادامه نامزد کردند، ازدواج کردند و پدر شدند. (باخنده) حالا تصور کنید که یکی از همین روزها آنها پدربزرگ شود. امیدوارم این اتفاق در دوره مربیگری من بیفتد!

🔹زمانی که ایران را در سال 2019 ترک کردم با بسیاری از آنها در ارتباط بودم و با رد و بد کردن پیام‌ها از یکدیگر حمایت می‌کردیم و من بازی‌های همه آنها را دنبال می‌کردم. ما رابطه فوق‌العاده‌ای با هم داریم. (مجری صحبت‌های کی‌روش را قطع می‌کند و می‌گوید شما به نظر می‌رسد نقش پدر را برای بازیکنان تیم ملی دارید) پدر؟ ما عضوی از یک خانواده فوق‌العاده هستیم و بهتر است بگویم که من مثل برادر بزرگ آنها هستم.

🔹در این بازه زمانی کوتاه باید جادو کنم. باید از دانش و تجربیاتم و به خصوص از تعهد بازیکنانم و کمک فدراسیون استفاده کنم. شرایط به هر حال همین است و شکایتی هم ندارم. پس از این همه سال کار در فوتبال حرفه‌ای، این دشوارترین چالشی است که تاکنون خدا پیش ‌روی من گذاشته است.

🔹در زندگی فوتبالی ما از زمانی که متولد شده‌ایم، این احساس مسئولیت همیشه روی شانه‌های‌مان وجود داشته است. حالا وظیفه ماست که مردم ایران را خوشحال کنیم. ما به مسئولیت خود واقف هستیم. ما انگیزه کافی برای بازی کردن فراتر از محدودیت‌های‌مان و تلاش برای کسب پیروزی داریم.

⚪️دستیار کی‌روش برای صعود تاریخی ایران در جام جهانی اطمینان داد!

🔹راجر دی سا: آرزو می کنیم که بتوانیم مدتی با تیم وقت داشته باشیم. برد اروگوئه ما را هیجان زده تر کرد و اعتماد به نفس مان بالا رفت. ما بازیکنان مختلفی را امتحان می کنیم تا آنها را بشناسیم. زمان بسیار کمی وجود دارد. ما پنج روز با بازیکنان وقت داشتیم. بازیکنان تا آن زمان با باشگاه خود هستند و ما نمی توانیم کار زیادی انجام دهیم، دست مان بسته است.

🔹ما در مورد رسیدن به مرحله حذفی مطمئن هستیم. این اتفاقی تاریخی خواهد بود، این برای اولین بار است که ایران به آن دست می یابد. در دو جام جهانی گذشته خیلی به صعود نزدیک شدند. ما فقط می توانیم دوباره تلاش کنیم. روحیه جنگندگی شگفت انگیزی و نگرش های خوبی در این تیم وجود دارد و امیدوار به درخشش در جام جهانی هستیم.

اخبار تیم ملی ایران

 • 9:54
 • 6  بازدید

۶۰ روز تا شروع جام جهانی 

اصولی: با اسکوچیچ توافق کردیم و او دیگر هیچ طلبی از فدراسیون ندارد.

سرمربی سابق تیم ملی رسما کشور ایران را ترک میکند

🔺دراگان اسکوچیچ، سرمربی کروات سابق تیم ملی فوتبال کشورمان که حدود دو هفته پیش از سمت خود برکنار و جایش را به کارلوس‌کیروش داد، ظاهراً بامداد فردا تهران را ترک خواهد کرد

اخبار تیم ملی در مصاف با سنگال و اروگوئه

 • 12:53
 • 9  بازدید

لیست تیم ملی ایران برای بازی دوستانه مقابل سنگال و اروگوئه اعلام شد

تمام بازیکنان دعوت شده از لیگ برتر ایران به اردوی اتریش از 3 تیم پرسپولیس ، کیسه و شله زرد هستند

🔴 لنگ : 5 نماینده

🔵 استقلال : 3 نماینده

🟡 سپاهان : 3 نماینده

بازیکنان دعوت شده به تیم ملی سنگال در مصاف با ایران 

دیدار ایران مقابل سنگال هم بدون تماشاگر شد.

🔺تیم ملی فوتبال ایران که با حضور مجدد کارلوس کی‌روش دوره تازه‌ای را آغاز کرده است و خود را برای سومین حضور پیاپی در جام جهانی همراه می‌کند، روزهای یکم و پنجم مهر ماه به مصاف تیم‌های ملی اروگوئه و سنگال می‌رود

بازیکنان دعوت شده به تیم ملی اروگوئه در مصاف با ایران 

⚪️ستاره تیم‌ملی اروگوئه دیدار مقابل ایران را از دست داد

🔸تیم ملی فوتبال اروگوئه روز اول مهر ماه در دیداری تدارکاتی در اتریش به مصاف تیم ملی ایران می‌رود. اسامی بازیکنان اروگوئه برای بازی مقابل ایران در حالی اعلام شد که «ادینسون کاوانی» یکی از غایبان سرشناس اروگوئه در لیست این تیم است. این غیبت به حضور کاوانی در تیم والنسیا اسپانیا و توافق او و مربی باشگاه با تیم ملی اروگوئه بر می‌گردد.

🔸جنارو گتوزو سرمربی تیم والنسیا نیز تاکید کرد که این مهاجم در بازی‌های دوستانه ۲۳ و ۲۷ سپتامبر برابر ایران و کانادا برای اروگوئه بازی نخواهد کرد و گفت: کاوانی نمی‌رود و با ما کار خواهد کرد. کاوانی با مربی اروگوئه صحبت کرد که بهترین تصمیم این است که در کنار ما در والنسیا باشد زیرا فکر می‌کرد این بهترین کار است.

🔺این دو دیدار که بخشی از برنامه آماده‌سازی تیم ملی در اردوی وین را تشکیل می‌دهد قرار است پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران برگزار شود.

🔺بر اساس آخرین اطلاعات کسب شده، برگزاری این دو دیدار بدون حضور تماشاگران بدلیل تصمیم مقامات میزبان این دو بازی به منظور حفظ تامین امنیت دو تیم اتخاذ شده است

طراح قالب:  استقلال ایرانم