سايت خبری استقلال ایرانم

اخبار باشگاه استقلال

مشاهده مطالب

 

 

 

استقلال ایرانم

اخبار تصویری

محمود فکری و توهمات ارتش مجازی/استراماچونی هم ارتش مجازی دارد

 سایت خبری استقلال ایرانم  از اون حرفاست

استقلال ایرانم کد خبر: 1051

محمود فکری مربی سابق و در ظاهر استقلالی که حالا آرزوی باخت استقلال را دارد ودر شبکه های مختلف تلوزیونی با اصرار خودش و عوامل نفوذی که نصاحبه های آنچنانی انجام میدهد و به خیال خودش حرف های او باعث تخریب فرهاد میشود که اتفاقا جواب عکس میدهد و خودش هرروز موفورتر نیز میشود 

کاریکاتور محمود فکری و اتک زدن

در باره بازی با الهلال حرفهای چرت گویانه اش را بخوانید

ایشون  میگه آنالیزی روی بازی الهلال انجام نشده بود، استقلال پرس نمیکرد و....

جالب اینه که تمام ایراداتی که از تیم مجیدی گرفته صد برابرش رو استقلال ِ زمان فکری داشت!! داشت که میگفتیم این بردها حبابیه و حبابش میترکیه که ترکید!!

باز اینجا دستیار مجیدی حداقل گابریله پین هست که رزومه‌اش از اکثر مربیان حاضر در ایران بالاتره، زمان فکری حنیف‌عمران زاده و آرش برهانی و.. بودند!!

بس کن آقای فکری

مجیدی اصلا بد، اصلا افتضاح‌ترین مربی قرن!

شما چی هستی؟!

شما که بعد از هر شکست، خوشحالی میکنی اسمت چیه؟!!

حالا یک سوال از ایشون

استراماچونی که به شدت محبوب بود در میان هواداران استقلال آیا او هم ارتش مجازی داشت

حرفای مزخرف و خنده‌دار در روزهای آخر خود در باشگاه و حمله به عضو سابق هیئت مدیره استقلال:

 سایت خبری استقلال ایرانم  از اون حرفاست مصاحبه

حرفای مزخرف و خنده‌دار در روزهای آخر خود در باشگاه و حمله  به عضو سابق هیئت مدیره استقلال:
استقلال ایرانم کد خبر: 1043

فریادشیران، معاون اجرایی باشگاه استقلال:

🔹به قول رهبری «کار سالم کردن تاوان دارد»؛ ما هم به خاطر اقدامات مثبت‌مان در استقلال داریم تاوان می‌دهیم.

اختلاف بین فرهاد مجیدی و مدیریت، نتیجه مثبت دارد و دیدید که مجیدی از مددی تعریف کرد/ الان پرسپولیس در بحران است یا استقلال که همه چیز سرجای خودش است؟!

خدا رو شکر گابریله پین آمد و کادر فنی تکمیل شد. تیم در یکی از بهترین‌ هتل‌های دبی مستقر شده است. تمرین گروهی استقلال ساعت 20 امشب انجام خواهد شد.

هر بازیکنی دلخواه کادر فنی بود توانستیم جذب کنیم./ فکر می‌کنم جذب شیمبا امکان‌پذیر نباشد؛ علیرغم انجام توافقات، فولاد مبلغ را بالا برد./ جذب یک بازیکن خارجی دیگر هم منتفی شده ولی در تلاش هستیم یک بازیکن خارجی جذب کنیم.

 برکناری مددی را به شدت تکذیب می‌کنم/ بعضی از مدیران قبلی برای رسیدن به مدیریت استقلال، جلسات سیاه شبانه برگزار می‌کنند و استوری می‌گذارند

🔹مقایسه‌ای می‌کنم تا هواداران بدانند مدیرعامل تیم‌شان کیست؛ فتح‌الله‌زاده بدون سابقه مدیریتی و صرفا با یک نسبت فامیلی، مدیرعامل استقلال شد ولی مددی با 18 سال سابقه مدیریتی و دکترای اقتصاد به استقلال آمده است

🔹افرادی که مقابل باشگاه تجمع می‌کنند از طرف همان‌هایی هستند که منافع‌شان در استقلال قطع شده

عده‌ای مزدور شماره مدیران استقلال را پخش کردند؛ به ما فحاشی می‌کنند و عکس «قمه و چاقو» برایمان می‌فرستند اما بدانند من بچه جنوب شهرم

🔹از پلیس امنیت و فتا می‌خواهم به این موضوع ورود کنند.

حمله فریادشیران به عضو سابق هیئت مدیره استقلال: 

آقای عبدیان! اگر می‌خواهی دیده شوی، شبکه خبر هماهنگ کنم درمورد کارخانه پلاستیک فروشی‌ات صحبت کنی./ چرا به دروغ می‌گویی قرارداد نادری 3 ساله است؟ شما 2.5 میلیارد هزینه کردی و صدها میلیارد استفاده شهرت بردی از استقلال./ محمد نادری دوست داشت در استقلال بماند اما او را فراری دادند.

🔹افرادی که مقابل باشگاه تجمع می‌کنند از طرف همان‌هایی هستند که منافع‌شان در استقلال قطع شده

فریادشیران خبر داد: پول ترنسفر مهدی قایدی هنوز به حساب استقلال واریز نشده ولی در یکی دو روز آینده انتقال پول انجام خواهد شد

- رشید مظاهری با احساسات و عواطف هواداران استقلال بازی کرد و به دنبال منافع مالی خود بود

- فعالیت باشگاه زیر نظر مددی ادامه پیدا خواهد کرد و اگر جواب تست مددی منفی شود به اردوی استقلال در امارات ملحق خواهد شد!

- لوسیانو پریرا تنها بازیکنی از فهرست مجیدی بود که با او قرارداد امضا نشد!

بازی در زمین دشمنان استقلال توسط با تعصب سابق استقلال و حمله به فرهاد

 سایت خبری استقلال ایرانم  از اون حرفاست مصاحبه  خبرورزشی  مصاحبه بازیکنان، مربیان و پیشکسوتان  گالری عکس  کاریکاتور

بازی در زمین دشمنان استقلال توسط با تعصب سابق  استقلال و حمله به فرهاد
استقلال ایرانم کد خبر: 963

کاش دولت یک هفته دیرتر جابجا می شد؛ خدا را شکر دیگر جهرمی و سلطانی فر نیستند که ...

محمود فکری سرمربی منفور  فعلی نفت مسجدسلیمان ومثلا با تعصب  سابق استقلال گفت: طرفداران واقعی استقلال باید آدم های که با توطئه و کودتا آمدند را تحمل کنند.کاریکاتور محمود فکری

حمله باورنکردنی فکری به مجیدی/ با کودتا و توطئه آمدند/ فقط لقمه‌ آماده مربیان دیگر را گرفتند/ ارتش فحاش درست کردند/ بدون وزرای پرسپولیسی هم که باختند

نکته:اول یک چیز روشن بشود برایتان آقای مثلا با تعصب

 

مگر این وزیران یک هفته ای آمده بودند که آتار خیانتشان یک هفته ای از بین برود 

 

در ثانی چرا شما به هر تیمی میروید بازیکنانتان را به کمکاری و کودتا محکوم میکنید

تو این مصاحبه از اون حرفایی زده که معلومه  بد سوخته و خمیر دندون هم جواب نمیده

محمود فکری که این روزها انتقادات بسیار تندی علیه فرهاد مجیدی مطرح کرده است به کمیته اخلاق رفت تا در خصوص اتفاقات حاشیه ای بازی نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن که چند بازیکن تیمش را به اتهام کم کاری کنار گذاشته شد توضیح بدهد. محمود فکری در گفت‌وگو با خبرورزشی به آخرین وضعیت خود در نفت مسجد سلیمان، عدم موفقیت استقلال در لیگ برتر و جام حذفی و ... اشاره کرده است. متن کامل این گفت‌وگو را در زیر می‌خوانید

  علت حضورتان در کمیته اخلاق چه بود؟

به هرحال نتیجه بازی ما ذوب آهن باعث شد یک تیم در لیگ بماند و دیگری سقوط کند . رفتیم و توضیحات لازم را در این زمینه ارائه کردیم .

بعداز بازی نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن شما عنوان کردید به چند بازیکن مشکوک هستید و آنها را کنار گذاشتید.

بله البته من اسم نیاوردم. گفتم چند بازیکن مشکوک بودند و باید کمیته اخلاق ورود کند تا مشخص شود داستان چه بوده است. به هرحال همان بازی باعث شد یک تیم در لیگ برتر بماند و تیم دیگری سقوط کند. متاسفانه در فوتبال ما همه می‌گویند درونش فساد است ولی هیچ کس قبول ندارد که این فاسد از کجا و توسط چه کسانی نشات می‌گیرد. فساد که یکباره از آسمان نمی‌آید پس این همه فساد از کجا می‌آید خدا می‌داند.

آیا شما مستنداتی دارید که به کمیته اخلاق ارائه دهید؟

شاید مستندانت فیزیکی وجود نداشته باشد اما خیلی مسایل و شواهدی وجود دارد که در آن بازی یک سری اتفاقاتی افتاد. حالا این اتفاق‌ها روز بد بازیکن بود یا اینکه نه ...! همه مردم و مسولانی که بازی را دیدند نمی‌توانند اشتباه بکنند و بگویند که موضوعی نبوده است! مثل یکسری بازی‌های که به هر حال در استقلال بودیم. شاید دلیل و مدرک نداشته باشیم ولی خیلی‌ها هستند که هنوز وقتی ما را می‌بییند می‌گویند در فلان بازی خاص اتفاقات مشکوک رخ داد. 

کاریکاتور محمود فکری

یعنی معتقدید در استقلال هم برخی بازیکنان در برخی بازی‌ها مشکوک بودند؟

بعضی بازی‌ها که نه! یک بازی بود که خیلی هم به چشم آمد. همه ایران گفتند آن یک بازی مشکوک بود. حالا اگر ما بخواهیم بازش کنیم می‌گویند فلانی می‌خواهد بهانه بیاورد و از این قبیل داستان‌ها اما واقعیت آن چیزی است که اتفاق افتاده است. 

اما اتفاقا اگر شفاف سازی کنید شاید مراجع به آن رسیدگی کنند.

متاسفانه رسیدگی نمی‌شود. در همین کمیته انضباطی و اخلاق کسانی می‌روند و به آنها ظلم می‌شود. این افراد نمی‌توانند ظلم را طاقت بیاورند و تحمل کنند بنابراین علیه بی عدالتی‌ها حرفی را می‌زنند و در نهایت چون آدم‌های مظلومی‌هستند محکوم می‌شوند. آدم‌هایی که حقشان را می‌خواهند براساس فشار بازی می‌آیند مصاحبه می‌کنند و در نهایت همان آدم محروم می‌شود. متاسفانه الان این شکلی است و آدم‌هایی که فاسد هستند و فوتبال را به سمت کثافت کاری، دلالی و ... بردند یا می‌برند اصلا سمت کمیته انضباطی و اخلاق دعوت نمی‌شوند.

شما در راستای مبارزه با فساد آن استوری جنجالی را بعد از فینال جام حذفی گذاشتید؟

کاش دولت یک هفته دیرتر جا به جا می‌شد تا جهرمی‌و سلطانی فر دوباره توسط آقایان بهانه شکست و از دست رفتن جام می‌شدند اما متاسفانه دولت تغیییر کرده و نمی‌توانند مردم را با وزیر پرسپولیسی گول بزنند. الان راه فریب مردم این شده که محمود فکری استوری گذاشته و کنایه زده است. حالا خوب است ما استوری را قبل از بازی نگذاشتیم اگر قبل از بازی می‌گذاشتیم مقصر از دست رفتن جام هم محمود فکری می‌شد. این آدم‌ها بالاخره چوبش را می‌خورند خیلی هم بی سر و صدا اما متاسفانه دودش فقط به چشم طرفداران واقعی استقلال می‌رود.

اگر به عقب برگردیم همه ایران می‌دانند چه اتفاقاتی افتاد و اینکه چه کارهای کردند. ما در استقلال وقتی برد هم می‌آوردیم مورد شدیدترین انتقادت بودیم اما الان دو تا جام را از دست داده اند (هم لیگ برتر و هم جام حذفی) اما هیچ کس حرفی نمی‌زند. من دلم برای طرفداران واقعی استقلال می‌سوزد که باید یکسری چیزها را تحمل کنند.

برخی با توطئه و کودتا به استقلال آمدند. آدم‌هایی را اجیر کردند تا با فحاشی به ما به اهدافشان برسند. شما ببینید زمان ما هر اتفاقی می‌افتاد خیلی‌ها راحت منتقد بودند و مصاحبه انتقادی می‌کردند اما الان چرا پیشکسوتان استقلال سکوت کرده‌اند؟! برای اینکه با شدیدترین فحاشی‌ها و بی‌احترامی‌ها روبرو می‌شوند. اگر تیم ایراد داشته باشد و کسی نتواند انتقاد کند آن ایرادها که برطرف نمی‌شود. آن ایرادها می‌ماند و بدتر هم می‌شود.

شما حساب کنید در این ۳-۲ سال اخیر فقط لقمه‌های آماده مربیان دیگر را گرفتند؛ لقمه آماده شفر، لقمه آماده استراماچونی و لقمه آماده محمود فکری. جالب اینجاست که هیچ اتفاق مثبتی هم نتوانستند ایجاد کنند و فقط با بهانه‌های مختلف و فحاشی‌های زننده فرار رو به جلو کردند.

فضای مجازی را اجیر و یک ارتش فحاش درست کردند تا به هر کس منتقدشان است حمله کنند. شما مطمئن باشید علاوه بر آقایان، کسانی که در فضای مجازی فحاشی می‌کنند هم چوبش را می‌خورند. ضمن اینکه فحاشی‌ها به خانواده خودشان برمی‌گردد. این فضاها که درست شدنی نیست ولی خدا کند که بدتر از این نشود؛ گرچه به نظرم بدتر هم می‌شود. در هر حالت متاسفانه کسانی که فضای ورزش ما را به این سمت بردند خیلی موفق بودند؛ فضای توطئه، دروغ و فحاشی و ...

 استقلال متاسفانه گیر یک معضل بزرگ افتاده و تا وقتی برطرف نشود حالا حالاها باید با این مسایل روبرو شود.

پرواضح منظورتان چه کسانی است! از شکایت واهمه‌ای ندارید

من اسمی‌از کسی نیاوردم ولی کسانی بودند که با هر باخت و شکست، جهرمی‌و سلطانی فر را مقصر معرفی می‌کردند. الان این دو وزیر در بازی فینال نبودند دیگر مقصر چه کسی است؟! هر کسی حرفی دارد بیاید بزند و دلایل ناکامی‌را بگوید؛ همانطور که خیلی‌ها زمان من انتقاد می‌کردند. الان هم که ما انتقاد داریم به کسی فحاشی نمی‌کنیم. این همه به ما انتقاد می‌شود کسی را کمیته اخلاق دعوت نمی‌کنند و از کسی شکایت نمی‌شود. حالا ما انتقاد کردیم می‌خواهند شکایت کنند، اشکالی ندارد شکایت کنند.

در این خصوص حرف دیگری دارید؟

فقط اینکه ما باید خودمان را برای مصاف‌های کثیف در فوتبال ایران آماده کنیم. امیدواریم درست شود اما به نظرم درست بشو نیست و هرچه هم می‌گذرد به سمت فاجعه‌های بدتر می‌رود ...

شما در نفت مسجد سلیمان می‌مانید؟

نشستی دو روز پیش با مسئولان باشگاه داشتم. باید ببینم شرایط چگونه پیش می‌رود. یکسری ساختارها در باشگاه مسجد سلیمان ایراد دارد که باید اصلاح شود. بحث‌های مالی هم باید مشخص شود. اگر این موارد صورت نگرد کار سخت می‌شود. به هر حال وقتی محمود فکری به آنجا می‌رود مردم توقع دارند به تنهایی خیلی کارها را انجام دهد و مطمئنا یک نفر نمی‌تواند به تنهایی همه این موارد را حل و فصل کند. حالا ان شاءالله مشکلات کمتر شود.

منبع: خبرورزشی

از اون حرفاست جناب محمود فکری

 سایت خبری استقلال ایرانم  از اون حرفاست

از اون حرفاست جناب محمود فکری
استقلال ایرانم کد خبر: 915

بعضی وقتا یه کسایی یه حرفایی میزنن که آدم شک میکنه که اینا به جای مغز چی تو کله شونه 

بخوانید:

محمود فکری : من تیم استقلال را در شرایط بهتر از این تحویل دادم ولی هیچ تغییری ایجاد نشد. شاید چون لباسم مارک دار نبود، اجازه ندادند کار کنم!

 

یعنی از اون حرفاست که آدم دوست داره.....

نفت مسجد سلیمان شانس اورد هشت تا بازی آخر مربیش بودی وگرنه الان دسته دو بود 

کد خبر: 915 برچسب ها محمود فکری

نتایح آنلاین لیگ برتر

تاريخ امروز: دوشنبه 04 بهمن 1400

اطلاعات سايت

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت آخرین مطالب سایت را براحتی در ایمیلتان دریافت نمایید


بایگانی

صفحات ديگر

تبادل لينک هوشمند

تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان Esteghlaliranam.ir وآدرس https://esteghlaliranam.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت قرار میگیرد💙

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد

پيوندها

شبکه های اجتماعی

تبليغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

امکانات سايت