loading...

استقلال ایرانم دات آی آر

نشست خبری سرمربی و بازیکنان استقلال در مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا

مجیدی: بشدت با اسکوچیچ مشکل دارم؛ رفتارش در حد مربی حرفه‌ای نیست/ جدایی‌ ۲ بازیکن استقلال و یک خرید جدید/ برادرم را در اختیار کمیته انضباطی قرار دادم

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال به دنبال پیروزی تیمش مقابل هوادار از کیفیت زمین چمن ورزشگاه انقلاب کرج انتقاد کرد.

مجیدی: بشدت با اسکوچیچ مشکل دارم؛ رفتارش در حد مربی حرفه‌ای نیست/ جدایی‌ ۲ بازیکن استقلال و یک خرید جدید/ برادرم را در اختیار کمیته انضباطی قرار دادم

فرهاد مجیدی پس از برتری ۲ بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل هوادار در دیداری معوقه از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: در مورد مسائل فنی نمی‌توان صحبت کرد، چون این زمینی که در آن بازی کردیم به درد همه چیز می‌خورد جز فوتبال بازی کردن. اگر تیمم می‌باخت یا مساوی می‌کرد هم همین حرف را می‌زدم الان هم که تیمم برده است، همین را می‌گویم. این زمین شرایط لازم برای برگزاری فوتبال را ندارد و کیفیت فنی دو تیم را پایین می‌آورد، نه تنها برای تیم ما، بلکه برای تیم مقابل نیز فوتبال بازی کردن مشکل بود.

وی در ادامه افزود: بازیکنان ما به شدت از کیفیت چمن ناراضی بودند. مسابقات را فقط برگزار می‌کنند و به خاطر همین صحبت فنی نمی‌کنم. هوادار تیم بسیار خوبی بود و به بازیکنان خودم نیز خسته نباشید می‌گویم. بازیکنانم دو هفته تمرین نکرده بودند و با پنج جلسه تمرین به این بازی آمدند، به خصوص جعفر سلمانی که فقط دو جلسه تمرین کرده بود. با این حال، بازیکنانم بسیار خوب بودند و به هواداران این برد را تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره بی‌نظمی در ورزشگاه و حضور تماشاگران خاطر نشان کرد: از این وضعیت خسته شده‌ایم. تیم ما یک ثانیه دیر وارد زمین شود، مسئول برگزاری مسابقات استقلال را جریمه می‌کند. الان چه کسی را باید جریمه کرد؟ ۵۰۰ نفر در ورزشگاه بودند. این حرف را در مسجدسلیمان و اراک هم زده بودم. از آن طرف، تیم ما روند خوبی در لیگ داشت که بازیکنانم دو هفته تمرین نکردند. واقعاً امروز پیش‌بینی می‌کردم که تیمم به مشکل می‌خورد. تیمی که تمرین نکرده باشد از نظر بدنی به مشکل می‌خورد. الان یک بازیکن کرونا بگیرد بقیه بازیکنان نیز دچار این ویروس می‌شوند. متأسفانه هر چیزی می‌گوییم هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

مجیدی با انتقاد از حضور تماشاگران در ورزشگاه گفت: امروز متوجه شدیم بازی با تماشاگر است. راهروی رختکن به کنفرانس را ببینید چقدر شلوغ است. یک ربع طول کشید تا به کنفرانس برسم. نمی‌دانم مسئول چه کسی است، ولی به خاطر کرونا باید سخت‌گیری بیشتری شود. تیم من در بهترین شرایط بدنی بود و می‌توانستیم بازیکنان را با شرایط خوبی داشته باشیم، اما به خاطر کرونا و به یکباره دو هفته آنها را در اختیار نداشتیم. ما برای تمرین برنامه‌ریزی کرده بودیم و بعد گفتند پانزدهم بازی دارید، در صورتی که سهیل مهدی به من گفت بازی شما هجدهم بهمن ماه است. ما تمرین را تعطیل کرده بودیم و زمانی که این برنامه را دادند تیم من با چهار جلسه تمرین وارد این بازی شد.

وی در واکنش به حضور آرش رضاوند و عارف آقاسی در اردوی تیم فولاد خوزستان تصریح کرد: بحث عارف برای امروز و دیروز نیست. دو ماه است با او کلنجار می‌رویم و صحبت می‌کنیم. دوست داشتم بازیکنی که به استقلال می‌آید، حتماً از نظر فنی خوب نباشد، بلکه از نظر شخصیت و رفتاری در شأن یک تیم بزرگ باشد. خیلی خوشحالم انتخاب درستی کردم و آقاسی را به استقلال آوردم. او بازیکنی بسیار خوب و باشخصیت است، ولی متأسفانه دو سه جلسه با او گذاشتم و گفت به خاطر مشکلاتی که دارد نمی‌تواند در تهران زندگی کند و می‌خواهد به اهواز برگردد. قبل از اینکه بحث انتقال به فولاد صورت بگیرد صحبت کرده بود و خواست که حتی اگر می‌شود او را به مسجدسلیمان بدهیم تا نزدیک خانواده‌اش باشد. او و آرش رضاوند را خیلی دوست دارم. از زمانی که سرمربی استقلال شدم رضاوند در ۹۰ درصد بازی‌ها بازی کرده و از نظر من یکی از بهترین هافبک‌های ایران است، ولی متأسفانه به خاطر شرایطی که برای او پیش آمد از نظر روحی و روانی دچار مشکل شد. این دو بازیکن را دادیم، ولی اینجا تیم خودشان است و تا زمانی که سرمربی استقلال هستم می‌توانند به اینجا برگردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد جذب بازیکن ازبکستانی تیم لوکوموتیو این کشور یادآور شد: زمانی که با تیم ازبکستانی بازی داشتیم همان موقع بازی‌اش را پسندیم. یک ماهی روی او کار کردیم و بازی‌هایش را دیدیم. او بازیکن جوانی است و می‌تواند به استقلال کمک کند.

مجیدی درباره اینکه گفته می‌شود برادرش فرزاد را جریمه کرده است و اجازه حضور در تمرینات استقلال را ندارد، گفت: چیز خاصی نیست. فرزاد یک جلسه غیبت کرد و جریمه شد. بار دیگر در تمرین غیبت کرد. من در چارچوب زمین فوتبال با کسی تعارف ندارم، حتی اگر آن شخص برادرم باشد. او در اختیار کمیته انضباطی باشگاه است. من با بازیکنانم صحبت کردم که مسئله انضباطی اولین چیز است. در چارچوب زمین فوتبال برادرم با کسی فرق ندارد و کمیته انضباطی باشگاه درباره او تصمیم می‌گیرد.

وی راجع به اینکه در نشست خبری قبل از بازی گفته بود در مورد تیم ملی صحبت خواهد کرد، گفت: به شدت با اسکوچیچ مشکل دارم! در ابتدا صعود تیم ملی را به اسکوچیچ تبریک می‌گویم و از او تشکر می‌کنم که تیم ملی را به جام جهانی برد، ولی رفتاری که ایشان نشان داد در حد یک مربی حرفه‌ای نبود.

#لیگ_برتر 

عنایتی در نشست خبری پس از دیدار با #استقلال: بی تجربگی به هوادار ضربه می زند

در ادامه ⏬

y_orouj بازدید : 47 جمعه 15 بهمن 1400 زمان : 23:12 نظرات (0)

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تمریناتمان را از شنبه گذشته شروع کردیم و بازیکنان با انگیزه در تمرینات شرکت کردند و تا حدودی نگرانی ما را برطرف کردند.

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل هوادار اظهار داشت:

با توجه به اتفاقی که

برای تیم ما افتاد و در 6 بازی آخر فصل‌مان 5 برد و یک تساوی داشتیم، روند خوبی داشتیم اما متاسفانه تعداد زیادی از بازیکنان ما کرونا گرفتند و بعضی از بازیکنان حدود 2 هفته تمرین نکردند و از این بابت نگران بودیم. تمرینات‌مان را از شنبه گذشته شروع کردیم و بازیکنان با انگیزه در تمرینات شرکت کردند و تا حدودی نگرانی ما را برطرف کردند. تیم هوادار هم تیم بسیار خوبی است که تازه به لیگ برتر آمدند و بازیکنان با انگیزه‌ای دارند و فکر می‌کنم بازی سختی فردا داریم.

وی در خصوص بازیکنانی که فردا در اختیار ندارد، گفت: آزادی، رابط و مرادی از جمع ما جدا شدند. یامگا 4 اخطاره است و نمی‌تواند بازی کند اما سایر بازیکنان را در اختیار داریم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به اتفاقاتی که برای استقلال افتاد بازیکنان این تیم در بازی فردا انگیزه لازم را دارند؟ خاطرنشان کرد: اجازه بدهید فردا بعد از بازی در این خصوص مفصل صحبت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که ایا از روند نقل و انتقال نیم‌فصل راضی است؟ گفت: من لیستی که مدنظرم بودم را به باشگاه ارائه دادم و امیدوارم که این اتفاق بیفتد اما تا حالا که بازیکنی به جمع ما اضافه نشده و باشگاه در تلاش است تا بازیکنان مدنظر ما را جذب کند.

مجیدی در خصوص وضعیت صالح حردانی گفت: ما لیست‌مان را به باشگاه دادیم و بقیه کارها را باید باشگاه انجام دهد. صالح از بازیکنان بسیار خوب است و من خودم او را به تیم امید دعوت کردم. اگر قسمت نشد به استقلال بیاید، باید با تمام توانش در فولاد بازی کند. این بازیکن یکی از بازیکنان آینده‌دار فوتبال کشورمان است و فکر می‌کنم با توجه پتانسیلی که دارد، یکی از بازیکنان فیکس اسکوچیچ در جام جهانی باشد.

وی در پاسخ به این سوال که رأی کمیته استیناف می‌تواند به آینده استقلال کمک کند، گفت: ببینید 2 امتیاز نه تیمی را قهرمان می‌کند و نه شانس قهرمانی را از تیمی می‌گیرد. من نمی‌خواهم در این مسائل ورود کنم اما یک چیز کلی درباره خودم می‌گویم، نمی‌دانم چند سال مربیگری خواهم کرد و الان ابتدای مربیگری‌ام است و خیلی چیزها را باید یاد بگیرم. باید مطالعه کنم و خیلی تلاش کنم. ترجیح می‌دهم وقتی در یک برنامه تلویزیونی شرکت می‌کنم و قهرمانی‌هایم را نشان می‌دهند، یک قهرمانی داشته باشم اما پاک باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص غیبت تماشاگران عنوان کرد: من چندین بار گفته‌ام که باشگاه‌های بزرگ مثل سپاهان، استقلال و پرسپولیس یک امتیازشان تماشاگران هستند و من از زمانی که سرمربی استقلال بودم، این امتیاز را نداشتم. بازیکن ما وقتی تماشاگر را در استادیوم ببیند، هم انگیزه‌اش بیشتر می‌شود و هم تلاش بیشتری انجام می‌دهد. مسئولان باید یک شرایطی را به وجود بیاورند که تماشاگران به ورزشگاه بیایند و امیدوارم این اتفاق زودتر بیفتد.

مجیدی در خصوص زمان حضور گابریله پین گفت: او امشب به ایران می‌آید.

وی درباره بازی در ورزشگاه انقلاب کرج مقابل هوادار تصریح کرد: ما 15 بازی و 15 فینال داریم. خوشبختانه 10 بازی در تهران داریم و تمام بازی‌ها را محکم می‌گیریم و هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم. مقابل هوادار هم باید تلاش بیشتری انجام دهیم تا 3 امتیاز را کسب کنیم و با توجه به مربی خوبی که دارند، بازی سختی خواهیم داشتم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص زمین تمرین خاطرنشان کرد: متاسفانه زمین تمرین خوب نداریم اما مدیران باشگاه در تلاش هستند. قبلا هم گفته‌ام جای تعجب است که تیم‌های شهرستانی در تهران زمین چمن مخمل دارند اما تیم‌های بزرگ تهرانی در تهران زمین چمن ندارند. مقصر این کار را من نمی‌دانم و ما باید از تیم‌های شهرستانی در تهران التماس کنیم که یک روز زمین‌ تمرین‌شان را به ما قرض بدهند. متاسفانه زمین تمرین ما اصلا خوب نیست و از بازیکنانم ممنونم که با تمام مشکلات همکاری می‌کنند.

مجیدی در خصوص لیست تیم ملی گفت: ما فردا بازی داریم و نمی‌خواهم صحبتی انجام بدهم که تمرکز بازیکنانم به هم بخورد، ان‌شاءالله بعد از بازی صحبت می‌کنم.

بیشتر بخوانید

⏬نشست خبری رضا عنایتی 

y_orouj بازدید : 45 پنجشنبه 14 بهمن 1400 زمان : 19:24 نظرات (0)

جام حذفي مرحله یک شانزدهم 

سرمربی استقلال تهران در نشست خبری پیش از تقابل با نود ارومیه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نود ارومیه در جام حذفی اظهار داشت: عرض سلام خدمت همگی. در برابر تیمی بازی داریم که شناخت آنچنانی از آنها نداریم اما دیروز با بازیکنان صحبت کردم و سعی می‌کنیم با انگیزه بالا حضور پیدا کنیم و هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم.

از بازیکنان ذخیره استقلال می کنید؟ مجیدی در پاسخ به این سوال گفت: با صحبتی که با کادر داشتیم تصمیم داریم که به بازیکنانی که بیشتر بازی کردند استراحت بدهیم و از بازیکنانی استفاده می‌کنیم که شانس کمتری برای بازی کردن داشتند. همیشه گفتم که ما برای بردن ۲۰ بازیکن به اردوی پیش از بازی سختی داریم و بحث می‌کنیم. سعی می‌کنیم از بازیکنانی استفاده کنیم که شانس کمتری برای بازی داشتند اما با جدیت تمام بازی را انجام می دهیم.

سرمربی استقلال در مورد غایبان تیمش در این بازی گفت: تنها بازیکنی که در اختیار نداریم آقای رشید مظاهری هستند که دیروز در تمرین دچار مصدومیت شدند و دکتر اعلام کردند امکان حضور در بازی را ندارند. وریا غفوری دو سه روز دیگر به تیم ملحق می شود و کارش را آغاز خواهد کرد.

مجیدی درباره اینکه نگاه جدی به قهرمانی در جام حذفی دارد، گفت: با توجه به این که دو سال در فینال جام حذفی حضور پیدا کردیم اما جام نگرفتیم با بچه‌ها هم صحبت کردم و روی جام امسال حساب ویژه باز کردیم و تلاش می کنیم که ناکامی دو فصل گذشته را جبران کنیم و جام را به دست بیاوریم.

سرمربی آبی پوشان دررابطه با مشکلات زمین تمرین این تیم گفت: یکی از معظلات بزرگ ما زمین تمرین است که وضعیت مناسبی ندارد و با تلاش مدیران باشگاه در چمن زمین تهران تمرین کردیم و اگر یک جلسه در هفته هم آنجا تمرین کنیم ممنون می شویم اما مدیران باشگاه در تلاش هستند که زمین خوبی را داشته باشیم.

مجیدی درباره رای پرونده بازیکن گابنی تیم گل گهر سیرجان گفت: شرایط طوری نیست که تیم با از دست دادن یا گرفتن سه امتیاز شانس قهرمانی را از دست بدهد یا به دست بیاورد. همه تیم ها شانس دارند و مهم این است که در مسابقات آینده موفق باشیم. برای من مهم نبود که به ما یا سپاهان امتیاز اضافه شود. قبلا هم این اتفاق افتاده بود، سپاهان مقابل پرسپولیس حاضر نشد و فاصله ما با پرسپولیس ۵ امتیازی شده بود. این دو سه امتیاز نه شانسی از کسی می گیرد و نه شانسی را اضافه می‌کند. مهم این است که در مسابقات آینده عملکرد خوبی داشته باشیم و روند پیروزی‌هایمان را ادامه بدهیم

y_orouj بازدید : 57 یکشنبه 28 آذر 1400 زمان : 5:53 نظرات (0)

فرهاد مجیدی بهترین مربی ماه آبان فصل 1400 1401

جایزه سازمان لیگ برای دلجویی از فرهاد 

البته بهتر است بگوییم.

... مالی

با اعلام رسمی کانون مربیان فوتبال ایران؛ فرهاد مجیدی به عنوان بهترین مربی ماه انتخاب شد.

تشست خبری مربیان استقلال بعداز بازی با صنعت نفت آبادان 

 محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پس از مصاف استقلال و صنعت نفت آبادان، گفت: اصلا صحبت ما در خصوص داوری بهانه نیست. ما در این بازی آنقدر فرصت داشتیم که بدون اشتباهات داوری هم بتوانیم برنده شویم و این انتقاد اول به خود ماست ولی دو پنالتی مسلم استقلال در این بازی سوخته شده و متاسفانه می‌بینیم که یک سری تیم‌های دیگر هم هستند که اشتباهات داوری را مربوط به خودشان می‌بینند در حالی که ما نمی‌بینیم انقدر اشتباهات داوری ملموس برای آن‌ها رقم بخورد.

شاید باید ما هم مثل تیم پیکان با لپ‌تاپ اینجا حاضر می‌شدیم و به شما صحنه‌ها را نشان می‌دادیم. دیدم آقای نوید مظفری هم گفته‌اند دو پنالتی مسلم استقلال گرفته نشده است. دومی هند واضحی بود. این سریال اشتباهات آقای اکبریان است علیه استقلال. اگر بخواهم تک تک بشمارم، از گل باقری به صنعت نفت و پنالتی در دربی بگویم و وقت شما را بگیرم. واقعا آدم نمی‌داند چه بگوید.

پس از صحبت‌های محمد نوری‌فر، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال صحبت کرد و گفت: در کل بازی خوبی بود. فکر می‌کنم به اندازه شش بازی قبل ایجاد موقعیت کردیم. متاسفانه از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم و تیم صنعت نفت روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید و یک امتیاز از ما گرفت. بازیکنانم تلاش خود را کردند و تنها ایرادمان این بود که در زدن ضربات آخر دقت کافی را نکردیم. حالا آقای نوری‌فر بحث داوری را گفتند. دو پنالتی ما را نگرفتند. اشکالی ندارد. فکر نمی‌کنم چیز مهمی در داوری ما باشد. دو پنالتی که زیاد تاثیری در نتیجه ندارد. داوران ما اینجوری داوری می‌کنند. به نظرم با توجه به اتفاقات دو سال پیش، می‌توانستند بازی دیگری را به اکبریان بدهند. تصمیم گرفتند به هرحال قبل دربی این کار را بکنند. ما هم اصلا نفهمیدیم. هیچ تاثیری هم دو پنالتی در نتیجه ندارد.

وی درباره عملکرد بازیکنانش، اظهار کرد: من از همه بازیکنان تیمم راضی هستم. تلاش خود را کردند. تنها ایراد ما در زدن ضربات آخر بود که خوب عمل نکردیم. 

مجیدی در پاسخ به سوالی درباره تیم صنعت نفت هم گفت: فقط بازی با پرسپولیس و گل‌گهر را دیدم. جوانان خوبی در این تیم هستند و آبادان بازیکنان تکنیکی خوبی دارد و در ادامه راه برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

y_orouj بازدید : 55 دوشنبه 08 آذر 1400 زمان : 21:40 نظرات (0)

تعداد صفحات : 4

اطلاعات کاربری
موضوعات

  • سایت خبری استقلال ایرانم
  • فوتبال ایران
  • اخبار جهان فوتبال
  • خبرورزشی
  • تاج موزیک
  • گالری عکس
  • تاج کد
  • فروشگاه اینترنتی شاپ شارژ