سايت خبری استقلال ایرانم

اخبار باشگاه استقلال

مشاهده مطالب

 

 

 

استقلال ایرانم

اخبار تصویری

از دبیرکل AFC خواستم از کنار سرخابی ها آسان نگذرند/دلیل اعتراض پرسپولیس ها چیست

 خبرورزشی  مدیران و معاونان ورزش ایران و جهان فدراسيون فوتبال ایران

از دبیرکل AFC خواستم از کنار سرخابی ها آسان نگذرند/دلیل اعتراض پرسپولیس ها چیست
استقلال ایرانم کد خبر: 1225

صالحی رئیس کمیته استیناف: پرونده بازیکن گل گهر هنوز به کمیته استیناف نرسیده است/ رای نباید در جدول اعمال می‌شد

🔸هنوز پرونده بازیکن گل گهر به صورت کامل شده در اختیار کمیته استیناف قرار نگرفته است.

🔸شاکیان این پرونده باشگاه های دیگر هستند و نمی دانم چرا #پرسپولیس اعتراض دارد و چرا فکر می کنند اعتراض آنها در رای تاثیر دارد؟

#استقلال_ایرانم 

سجادی: از دبیرکل AFC خواستم از کنار سرخابی ها آسان نگذرند/در 5 روز مستندات مورد نظر ای اف سی را تهیه کردیم/به من محرمانه گفته بودند وضعیت سرخابی ها بحرانی است/خصوصی سازی دستور کنفدراسیون فوتبال آسیا نبوده است/مالکیت مشترک دو باشگاه جدا شد/تکالیف سرخابی ها از سال 2016 از ایران خواسته شده و برای ماه های اخیر نیست/در آزادی تیر دروازه رزرو نداریم!/یکسری در فضای مجازی امید مردم را ضعیف می کنند.

کد خبر: 1225 برچسب ها سجادی، صالحی، کمیته استیناف

دلایل نامشخص سکوت عجیب عزیزی‌خادم در ماجراهای مهدوی‌کیا و حذف استقلال و پرسپولیس

 خبرورزشی  فدراسيون فوتبال ایران

دلایل نامشخص سکوت عجیب عزیزی‌خادم در ماجراهای مهدوی‌کیا و حذف استقلال و پرسپولیس
استقلال ایرانم کد خبر: 1209

رئیس فدراسیون فوتبال در قبال حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا سکوت اختیار کرده تا ابهامات در این خصوص به شکل بی‌سابقه‌ای افزایش پیدا کند.

شهاب عزیزی خادم

استقلال ایرانم دات آی آر -

سکوت عجیب فدراسیون فوتبال در قبال حذف محتمل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا نشان دهنده این واقعیت است که مسئولان فدراسیون فوتبال چندان بی‌تمایل به حذف این دو باشگاه از چرخه لیگ قهرمانان آسیا نیستند.

البته قبل‌تر هم مشاوران رئیس فدراسیون فوتبال تلویحاً به این موضوع اشاره کرده بودند، اما این بار به دلیل نگرانی از حمله هواداران دو باشگاه به نظر می‌آید سیاست سکوت به عنوان کلیدی‌ترین خط مشی مدیریت فوتبال انتخاب شده تا به این ترتیب میزان انتقادات به فدراسیون فوتبال کاهش پیدا کند و همه چیز به سمت دولت و وزارت ورزش و جوانان سوق داده شود.

عزیزی‌خادم که خود را در برزخی بزرگ می‌دید و دیگر توان مقابله با منتقدان را نداشت و حتی صدای انتقادها از داخل هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نیز به وضوح می‌شنید، تصمیم گرفت با برپایی نشست روسای هیئت‌های فوتبال سراسر کشور در یکی از گران‌قیمت‌ترین هتل‌های نصف جهان به نوعی بستر تعامل با آن‌ها را فراهم سازد تا چنانچه کسی به سمت برگزاری مجمع فوق‌العاده رفت آقای رئیس پیش از هرگونه بحران، یارگیری لازم را انجام داده باشد، در حالی که همزمان با این برنامه هدفمند، نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا به سئول جنوبی رسیده بود که اگر اتفاقی رخ ندهد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از گردونه رقابت‌های آسیایی حذف خواهند شد.

اما عزیزی‌خادم همانطور که نسبت به حضور سرمربی تیم المپیک با پیراهن منتقش به پرچم رژیم جعلی صهیونیستی واکنشی نشان نداد، این بار نیز در خصوص این موضوع سکوت پیشه کرد تا به این ترتیب هواداران ناراضی دو باشگاه را به سمت دولت و وزارت ورزش و جوانان سوق دهد!

عزیزی‌خادم و مشاورانش خوب می‌دانستند این ماجرا می‌تواند به نوعی نجات بخش آن‌ها باشد، چون در صورت حذف استقلال و پرسپولیس از گردونه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا دیگر کسی به سراغ مشکلات موجود در ساختار مدیریت فوتبال نخواهد رفت؛ موضوع خوبان عالم به دست فراموشی سپرده می‌شود و از طرفی دیگر کسی پیگیر ماجرای حضور مهدی مهدوی‌کیا در بازی جنجالی نخواهد شد.

اما برخلاف تصور رئیس فدراسیون و همفکرانش باید اعضای کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای در اسرع وقت به مردم توضیح دهند که اگر موضوع به این شکل بود چگونه هفته گذشته داریوش مصطفوی همه چیز را گل و بلبل نشان داد و شوی تبلیغاتی آن‌ها در حضور دوربین‌های تلویزیونی و عکاسان و خبرنگاران رسانه‌های گروهی به چه ترتیبی بود؟

البته که از همان جلسه استارت این ماجرا زده شد و مصطفوی مدعی شد اگر مشکلی پیش بیاید باید هواداران فوتبال متوجه شوند که دولت کارشکنی کرده وگرنه مجموعه مدیریتی فدراسیون فوتبال به شکل تمام و کمال وظیفه خود را انجام داده است؛ در صورتی که برخی قطعات این پازل با ادعای رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای همخوانی ندارد و شائبه بهره‌برداری سیاسی از این اظهارات به نظر می‌آید.

با این حال همچنان رئیس فدراسیون فوتبال در قبال مساله‌ای به این مهمی سکوت اختیار کرده تا ابهامات در این خصوص به شکل بی‌سابقه‌ای افزایش پیدا کند و این سوال از سوی کارشناسان حقوقی، فوتبال و اجتماعی مطرح شود که آیا سکوت عزیزی‌خادم به این معناست که آقای رئیس تلاش دارد مرز عصبانیت هواداران را تا بالاترین حد ممکن برساند که علاقمندان به این دو تیم مستقیماً واکنش نشان دهند و دست به رفتارهای احساسی بزنند؟

قطعاً نهادهای نظارتی و بالادستی تمام رفتارهای موجود در این اتفاقات را به خوبی رصد می‌کنند و در صورت تداوم این سوء استفاده‌ها از فضای موجود با خاطیان برخورد خواهند کرد.

منبع: میزان

حذف استقلال و پرسپولیس در آسیا قطعی است و فقط اعلان فدراسیون فوتبال مانده است

 خبرورزشی  فدراسيون فوتبال ایران

حذف استقلال و پرسپولیس در آسیا قطعی است و فقط اعلان  فدراسیون فوتبال مانده است
استقلال ایرانم کد خبر: 1206

دبیرکل فدراسیون فوتبال تلویحا از حذف تیم‌های استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا به علت ابطال مجوز حرفه‌ای این دو تیم از سوی AFC سخن گفت. موضوعی که در نامه اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا به آن اشاره شده اما فدراسیون فوتبال رسما آن را اعلام نکرده است

جلسه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای با حضور سردار آجورلو، صدری،در سازمان لیگ + صحبتهای سردار

 سایت خبری استقلال ایرانم  خبرورزشی  فدراسيون فوتبال ایران

جلسه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای با حضور سردار آجورلو، صدری،در سازمان لیگ + صحبتهای سردار
استقلال ایرانم کد خبر: 1203

اخبار شروع جلسه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای دو باشگاه  استقلال و پیروزی 

🔸جلسه صدور مجوز حرفه‌ای با حضور مجید صدری، مدیرعامل پرسپولیس و امیرحسین حسینی، معاون امور بین الملل باشگاه پرسپولیس، مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، داریوش مصطفوی، کاظم اولیایی و سعید عباسی، رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای در کمپ تیم‌های ملی آغاز شده است.

🔸دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تهران برای شرکت در مسابقات فصل آینده رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید مجوز حرفه‌ای را دریافت کنند.

نتایح آنلاین لیگ برتر

تاريخ امروز: دوشنبه 04 بهمن 1400

اطلاعات سايت

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت آخرین مطالب سایت را براحتی در ایمیلتان دریافت نمایید


بایگانی

صفحات ديگر

تبادل لينک هوشمند

تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان Esteghlaliranam.ir وآدرس https://esteghlaliranam.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت قرار میگیرد💙

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد

پيوندها

شبکه های اجتماعی

تبليغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

امکانات سايت