𝙀𝙎𝙏𝙀𝙂𝙃𝙇𝘼𝙇

لیگ برتر فصل 1401_1402 برترین بازیکن و تیم منتخب هفته /جدول بازیها و نتایج

 استقلال ایرانم

هواداران در جام جهانی قطر

واسعی: به هواداران تراکتور قهرمانی بدهکاریم.

 • 3:5
 • 12  بازدید

🔸تمرینات خوبی را با حضور یک مربی کاربلد پشت سرگذاشتیم.‌ بردیف نیازی به تعریف ندارد، امیدوارم امسال بتوانیم برای تراکتور قهرمانی کسب کنیم.

🔸در بازی های دوستانه دو  گل زدم و وضعیتم خوب است. با حضور بردیف شرایط خوبی را تجربه می کنیم. خوشحالم که امسال در تراکتور ماندم و بالاخره باید بتوانم حقم را ادا کنم. دوسال را آن طور که باید و شاید به دلایل متعدد به خوبی پشت سر نگذاشتم ولی مطمئن هستم که همه را جبران خواهم کرد.

🔸این بازیکن با اشاره به اینکه بردیف کاری به اسامی ندارد و به هرکسی توانمند است بازی می دهد عنوان کرد: آنچه که مشخص است را می‌بینند و قطعاً حق را به حقدار می دهند. آقای بردیف هر کس که تلاش بکند و زحمت بکشد را در ترکیب قرار می دهد.

🔸مطمئن هستم تراکتور بلاشک جزو مدعیان اصلی است. با توجه به بازیکنان داخلی و خارجی که گرفتیم می‌توانم بگویم تیم خوب بسته شده. ظاهراً قرار است یکی دو بازیکن دیگر جذب شوند. ما به مردم خوب و شریف آذربایجان قهرمانی بدهکار هستیم.

🔸بازیکن تیم فوتبال تراکتور با اشاره به پوشیدن شماره ۱۰ توضیح داد: انشاالله امسال شماره ۱۰ را می پوشم. امیدوارم بتوانم انرژی خوبی از آن بگیرم و ۱۰ برای من عدد جذابی است.

پادووانی مدافع سابق استقلال: مردم ایران از من خواستند تا از امام حسین(ع) کمک بگیرم/

 • 15:34
 • 7  بازدید

🔹من با افراد زیادی زندگی و رفت و آمد کردم که از قدرت، صلابت و ایمان امام حسین به من گفتند، وقتی آن اتفاق تلخ برایم رخ داد خیلی ها به من گفتند در این ایام دعا کن و از امام حسین بخواه که سلامتی ام را دوباره به دست بیاورم. صرف نظر از دین، خدا برای همه ما یکی است و من به این دلیل که ارادت مردم ایران به امام حسین را می دیدم همیشه در زمانی که ایران بودم دعا می کردم. حالا هم به همین دلیل آن استوری را منتشر کردم که همه برایم دعا کنند.

🔹وی در خصوص اینکه می خواهد در پارالمپیک شرکت کند گفت: بله همینطور است. ورزش بخشی از زندگی من است و پس از اتفاقی که برایم رخ داد دوباره به ورزش روی آوردم تا راهی برای ایجاد انگیزه د در خودم ایجاد کنم. پارالمپیک یک رویا و هدفی است که به دنبال آن هستم و به آن خواهم رسید.

🔹مدافع اسبق استقلال در خصوص اینکه آیا اخبار استقلال را دنبال می کند یا خیر گفت: بله اما پیگیری روز به روز اخبار باشگاه، زمانی که در آن حضور ندارید، دشوار است. امروز اطلاعات زیادی در شبکه های اجتماعی از استقلال دارم و امیدوارم این تیم همیشه در اوج موفقیت باشد./ خبرورزشی

به سپاهان آمدم چون می خواستم با یک مربی بزرگ کار کنم

 • 15:5
 • 5  بازدید

رامین رضاییان: اهل حرف زدن نیستم، دوست دارم خودم را در زمین نشان بدهم

🔸امیدوارم که سال خیلی خوبی باشد و بتوانیم دل هواداران سپاهان را با فوتبالی خوب شاد کنیم. تلاش خودمان را می‌کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم. این قول من به هواداران سپاهان است. سعی می‌کنیم آنها را با بازی خودمان راضی کنیم و این هدف اصلی ما است. عقیده اصلی من همیشه این بوده جوری فوتبال بازی کنیم که هواداران لذت ببرند و همراه با امتیاز باشد. این خیلی لذت دارد به نظر من.

🔸دوست داشتم در تیمی بروم که فوتبالم را خوب نشان دهم و بازی کنم. همه طرفداران فوتبال ایران می‌دانند من همیشه سعی می‌کنم به تیمی که می‌روم خوب فوتبال بازی کنم و عملکرد خوبی داشته باشم. قطعا سپاهان تیم بزرگی است. اولین باری که خواستم وارد تیم شوم با شخص مربی حرف زدم و این خیلی برای من مهم بود که مربی بزرگی مثل مورایس با من ارتباط گرفت و با هم صحبت کردیم. دوست داشتم با مربی بزرگ کار کنم و دل هواداران سپاهان را با فوتبال زیبا شاد کنیم.

🔸من همیشه می‌گویم نیاییم با صحبت کردن چیزی را نشان دهیم. با فوتبال خودمان، جوری که بازی می کنیم و تمرین می کنیم نشان دهیم تعهد داریم به امضایی که می‌زنیم. نیاییم با کار حاشیه‌ای عجیب، پست اینستاگرام و قلب گذاشتن یا با صحبت کردن چیزی را ثابت کنیم چون فایده‌ای ندارد تا وقتی در زمین خودمان را ثابت کنیم.

🔸در زمین خوب کار کردن بهتر از همه حرف‌ها است. من قطعا تمام توانم را می‌گذارم که عملکرد 100 درصدی خودم را نشان دهم. بتوانم این کار را کنم مطمئن باشید همه هواداران راضی می‌شوند چون آنها دوست دارند رامین و همه بازیکنان صد درصد خودشان را در زمین بگذارند. این بالاترین تعهد برای بازیکن است که با انضباط و دیسیپلین چیزی که مربی در زمین می‌خواهد را به نحو احسن اجرا کند و این مقدس‌ترین چیز است که دل هواداران همیشه شاد باشد و از بازیکن راضی باشند.

ادعای عجیب و قابل بحث بازیکن سابق استقلال؛ مافیا من را اخراج کرد!/می‌خواهم دوباره برگردم

 • 15:1
 • 17  بازدید

جابر انصاری: به هواداران خوش‌قلب آبی تبریک می‌گویم

بازیکن سابق استقلال گفت:‌ مافیا باعث خروجم از استقلال شدند. وقتی در یک نیم فصل یک بازی انجام دادم و یک گل به ثمر رساندم؛ اما ۶ مهاجم در یک نیم فصل یک گل برسانند. آن وقت من را به خاطر شرایطی که گفتم از تیم خارج کردند!

جابر انصاری

جابر انصاری در خصوص آخرین شرایط خودش که مدتی از میادین فوتبال به دور است، اظهار داشت: بعد از اینکه از استقلال جدا شدم به پیکان رفتم و متاسفانه چند روز بعد در تمرینات مصدوم شدم. مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی کار را برایم سخت کرد. بعد از آن به آلومینیوم اراک رفتم و شرایط نسبتاً خوبی را تجربه کردم تا اینکه رسول خطیبی به این تیم آمد. آن وقت دیگر شرایط طوری نبود که با این تیم ادامه همکاری بدهم و از آنجا جدا شدم.

وی افزود: ۲ هفته مانده به نیم فصل اول با نساجی به توافق اولیه رسیدم که به این تیم اضافه شوم. اما بعد از ۲ هفته متوجه شد بعضی دلال‌های فوتبالی صحبت‌هایی را مطرح کردند و به قول خودشان زیرآبم را زدند! بعد از آن دیگر شرایطی نبود که به تیم لیگ برتری بروم. از لیگ دسته یک پیشنهاد داشتم؛ اما قصد نداشتم در لیگ دسته یک بازی کنم. به همین دلیل در این مدت مشغول بدنسازی و آماده‌سازی خودم هستم تا از شروع فصل بعد توانایی‌ام را نشان بدهم. من به این فوتبال برمی‌گردم و حقم را می‌گیرم.

بازیکن سابق استقلال در مورد جدایی‌اش از جمع آبی‌پوشان گفت: وقتی به استقلال منتقل شدم در کیش اردوی تدارکاتی برگزار کردیم. او به من و فرشید اسماعیلی گفت شما نیاز ندارید که در بازی تدارکاتی به صورت ثابت بازی کنید و بهتر است انرژی‌تان صرف بازی‌های رسمی شود. از سبک بازی ما دو نفر خیلی استقبال می‌کرد. با این حال وقتی به نیم فصل رسیدیم سرمربی آلمانی با من جلسه گذاشت و به من گفت دو نفر از بازیکنان قصد دارند با لباس استقلال خداحافظی کنند، نمی توانم آنها را از لیست خارج کنم. یک مهاجم هم از هفته سوم به تیم آمده و نمی‌توانم او را کنار بگذارم. بنابراین تو گزینه خروجم از استقلال هستی! آنجا بود که متوجه تاثیر ارتباطات در فوتبال شدم.

اروج استور / فروشگاه اینترنتی

فروشگاه

Orooj-Store 

لینک خرید خرمای معجون کبکاب 

اطلاعات بیشتر... 

وی افزود: مافیا باعث خروجم از استقلال شدند. از نظر آماری وقتی در یک نیم فصل یک بازی انجام دادم و یک گل به ثمر رساندم؛ اما بقیه مهاجمان وقت در یک نیم فصل یک گل به ثمر رساندند. آن وقت من را به دلیل شرایطی که گفتم از تیم خارج کردند! البته شفر با من رابطه خیلی خوبی داشت، اما افرادی در این میان بودند که به خاطر حفظ منافع مافیایی باعث خروجم از استقلال شدند و من ثابت کردند در فوتبال ما ارتباطات حرف اول را می‌زنند. اما هیچ وقت فراموش نمی‌کنم وقتی مصدوم شدم اولین نفر شفر برایم پیام فرستاد و به من دلداری داد.

ادعای عجیب و قابل بحث بازیکن سابق استقلال؛ مافیا من را اخراج کرد!/ متوجه تاثیر ارتباطات خاص در فوتبال شدم؛ می خواهم دوباره برگردم

انصاری درباره لقب «جابر آهنی»‌ تصریح کرد:‌ در مدت حضورم در استقلال صحبت‌های زیادی خطاب به من انجام شد. یک وقت می گفتند بازیکن خوبی نیستم. یک وقت گفتند تو به خاطر توپ‌های زیادی که به تیرک میزنی جابر آهنی هستید. وقتی مهاجمی در موقعیت‌های زیادی قرار می‌گیرد مگر از توانایی‌اش نیست؟ چرا آن زمان بقیه مهاجمان این قدر صاحب موقعیت نمی‌شدند؟ به هر حال هر چقدر بیشتر یک مهاجم صاحب موقعیت شود، احتمال گلزنی‌اش بالاتر می‌رود. در این شرایط فکر کنید من مانند بقیه ارتباطاتی نداشتم که در استقلال حفظ شوم. وگرنه امکان ارائه فرصت بیشتر به من وجود داشت.

وی با اشاره به قهرمانی استقلال در لیگ بیست و یکم، عنوان کرد: فرهاد مجیدی از اسطوره‌های باشگاه استقلال است و خدا را شکر تیم توانست این فصل قهرمان شود. تیم به چیزی که حقش بود، رسید و جواب زحمت‌هایش را گرفت. جا دارد به هواداران خوش قلب آبی تبریک بگویم دارد.

بازیکن سابق استقلال درباره حضور همکاری احتمالی استقلال و نکونام تصریح کرد:‌ جواد نکونام بازیکن بزرگی بوده که سابقه بازی در لالیگا و تیم‌های بزرگ را داشته است. همچنین کاپیتان تیم ملی بوده و در زمان مربیگری هم خودش را ثابت کرد. قطعاً نکونام با پتانسیل بالایی که دارد در استقلال هم می‌تواند موفق شود. البته هواداران باید به او اعتماد کنند و به او زمان بدهند تا برنامه‌هایش را در تیم اجرا کند.

انصاری در پاسخ به این سوال که هنوز با همبازی‌های سابقش در استقلال ارتباط دارد، گفت: با آنها ارتباط خوبی دارم و بعضی و بیشتر وقت‌ها اگر زمان و برنامه تمرینات تیم‌شان اجازه بدهد به صورت اختصاصی هم با یکدیگر تمرین می‌کنیم.

منبع: ایلنا

علی قلی زاده: ۳ تیم برای قهرمانی در لیگ شانس دارند/تمجید ستاره تیم ملی از بازیکن استقلال

 • 21:12
 • 17  بازدید

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دراگان اسکوچیچ تحت فشار بسیاری است و نباید او را تنها بگذاریم.

علی قلی زاده 

علی قلی زاده بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که در حال حاضر در تیم شارلوآ بلژیک، توپ می‌زند توانسته عملکرد خوبی از خود به جای بگذارد و نظر کادرفنی تیم ملی را به خود جلب کند. او سابقه بازی برای سایپا تهران را هم در کارنامه خود دارد. تیم ملی فوتبال کشورمان تنها ۲ قدم تا صعود به جام جهانی فوتبال فاصله دارد.

اطلاعات آماری بازیکنان استقلال در لیگ 1400 1401

علی قلی زاده بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: مقابل لبنان شایسته برد بودیم و از همه نظر تیم برتر میدان بودیم. تمامی اعضای تیم ملی و کادر فنی، لیاقت چنین نتایجی را داشتند و از این موضوع بسیار خوشحال هستم. امیدورام همین روند را ادامه دهیم. شرایط خوبی داریم و اطمینان دارم که ۲ بازی پیش رویمان مقابل امارات و عراق هم، با برد پشت سر می‌گذاریم. اگر در ۲ بازی برنده شویم، به جام جهانی خواهیم رفت و قصد داریم در آنجا نمایش خوبی داشته باشیم.

 • آیا تیم ملی فوتبال کشورمان می‌تواند از مرحله گروهی خود در جام جهانی صعود کند؟

مردم کشورمان دوست دارند که از گروهمان صعود کنیم و فکر می‌کنم برایمان دست نیافتی نباشد. در جام جهانی ۲۰۱۸ ثابت کردیم که می‌توانیم صعود کنیم، اما بدشانسی آوردیم و نتوانستیم به مرحله صعود کنیم. خیلی به این تیم امیدوارم و اطمینان دارم که از گروهمان در جام جهانی، صعود خواهیم کرد. هدفمان این است به مراحل بالاتر برویم و نتایج درخشانی در جام جهانی، کسب کنیم.

 • نظرتان در مورد دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال، چیست؟

اسکوچیچ تحت فشار است. او با تمام وجودش کار می‌کند و دوست دارد تیم ملی نتیجه بگیرد. از این افراد در فوتبال، کم پیدا می‌شوند و امیدوارم اسکوچیچ، از طرف رسانه‌ها و مردم مورد حمایت قرار بگیرد. ما یک نفر نیستیم و همگی در یک مجموعه کار می‌کنیم و قصد داریم دل مردم کشورمان را شاد کنیم. باید دست در دست هم دهیم و با حمایت مردم، کارهای بزرگ انجام دهیم. اسکوچیچ هم مربی خوبی است و هم شخصیت قابل احترامی دارد. باعث افتخارم است که با اسکوچیچ کار می‌کنم. او من را در این مدت، کمک کرده است.

تمجید ستاره تیم ملی از بازیکن استقلال/ آدم‌هایی مثل اسکوچیچ کم پیدا می‌شوند/ برای مسئولان این تیم متاسفم

 • حسین‌زاده فوق العاده است

قلی‌زاده در تمجید امیرحسین حسین‌زاده که او هم از سایپا به استقلال منتقل شد و در این تیم درخشید، گفت: امیرحسین حسین‌زاده را می‌شناسم و دوست خوب من است چون لیاقتش را دارد و بازیکن خیلی خوبی است. من بازی های لیگ را دنبال می‌کنم و می‌بینم از روز اولی که به استقلال آمد، از همان بازی اول خودش را ثابت کرد و یک بازیکن فوق العاده خوب است و امیدوارم همینطور ادامه بدهد و موفق باشد.

 • برای مسئولین سایپا متاسفم

او همچنین ضمن ابراز تاسف برای مسئولین تیم سایپا بیان کرد: من برای مسئولین سایپا متاسفم که چنین بلایی سر سایپا آوردند. در این چند سال اخیر سایپا بازیکنان و جوان های زیادی به لیگ معرفی کرد ولی متاسفانه ایران برعکس است و قدر چنین تیم هایی را نمی‌دانند و اصلا اهمیت نمی‌دهند. من در سایپا بزرگ شدم و هر چه دارم از سایپا است و از بچگی که فوتبال را شروع کردم تا وقتی به اینجا بیایم در سایپا بودم و خیلی ناراحتم. من هنوز هم بازی های سایپا را در لیگ یک دنبال می‌کنم و امیدوارم که دوباره بتوانند به لیگ برتر بیایند و خودشان را ثابت کنند.

 • قهرمان لیگ از الان مشخص نیست

بازیکن سابق سایپا در واکنش به اینکه شانس چه تیمی را برای قهرمانی لیگ امسال بیشتر می‌داند، پاسخ داد: از الان نمی‌شود پیش بینی کرد چون رقابت خیلی سخت است و همه تیم ها خوب بازی می‌کنند مخصوصا در بالای جدول؛ استقلال، پرسپولیس، سپاهان و خیلی سخت است و از الان نمی‌شود گفت چه تیمی شانس قهرمانی دارد. امیدوارم تا پایان فصل همینطور بازی ها و لیگ‌مان جذاب باشد

فتح الله زاده : تیمی بخواهد قهرمانی شود به قرعه زیاد فکر نمی‌کند

 • 19:13
 • 58  بازدید

🔹مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران درمورد اینکه گفته می‌شد مشکلات مالی برطرف شده است، گفت: باید از ایشان سوال کرد که چه اندازه مشکل وجود دارد. به نظرم الان استقلال بالای ۲۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد، نمی‌شود گفت که همه بدهی‌ها پرداخت شده است. آقای آجورلو کار کرده‌اند و از فوتبال شناخت دارند، امیدوارم که مشکلات را مرتفع کنند.

الان استقلال بالای ۲۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد

رسانه خبری استقلال ایرانم

🔹فتح الله زاده درمورد تمدید قرارداد بلندمدت با فرهاد مجیدی هم گفت: به نظرم کار خوبی است و این به سرمربی قوت قلب می‌دهد و شرایطی را به وجود می‌آورد که با خاطر راحت کارش را دنبال کند.

🔹او همینطور در مورد قرعه استقلال در فصل جدید لیگ برتر گفت: اگر استقلال قرعه خوبی حتی در هفته‌های اول داشته باشد در نیم فصل دوم وضعیت سخت می‌شود. بالاخره وقتی تیمی بخواهد قهرمانی شود به قرعه زیاد فکر نمی‌کند و تنها مسیری که دارد را نگاه خواهد کرد.

طراح قالب:  استقلال ایرانم