سايت خبری استقلال ایرانم

اخبار باشگاه استقلال

مشاهده مطالب

 

 

 

استقلال ایرانم

اخبار تصویری

تصویری ناراحت کننده از علی چینی که باعث نرنجش هواداران و بازیکنان استقلال شده است

 سایت خبری استقلال ایرانم  اخبار روز باشگاه استقلال  پيشکسوتان

استقلال ایرانم کد خبر: 1270

 در ادامه مراحل درمانی بازیکن و مربی سابق استقلال تعداد زیادی از طرفداران و پیشکسوتان این تیم همچنان بابت وضعیت جسمانی او نگران هستند.

علی چینی 

استقلال ایرانم - تازه ترین تصاویر علی چینی روی تخت بیمارستان فیروزگر تهران که به دست خبرورزشی رسید، مشخص می کند او همچنان در شرایط نامساعد جسمانی تحت درمان قرار دارد.

ادامه ⏬.

لواسانی: به ملکیان گفتم مددی را برکنار کنید، همه هزینه استقلال را می دهم 

 سایت خبری استقلال ایرانم  اخبار روز باشگاه استقلال  پيشکسوتان

لواسانی: به ملکیان گفتم مددی را برکنار کنید، همه هزینه استقلال را می دهم 
استقلال ایرانم کد خبر: 1031

به مجیدی پول دادم، باز هم می دهم

🔹قراردادی که ما با مجیدی بستیم در قالب تبلیغات شخصی بود که فرهاد از خود گذشتگی کرد و پولی که می توانست برای خودش باشد را برای تیم خرج کرد. مبلغی در قالب قرارداد همکاری پرداخت شد که مجیدی آن را خرج تیم کرد.

🔹 ملکیان به من گفت ۱۵، ۲۰ میلیارد به ما بده تا نقل و انتقالات را رد کنیم. گفتم مددی را کنار بگذارید خرج تیم را تا آخر فصل می دهیم اما قبول نکردند. حرف من این بود که با توجه به نارضایتی مردم از عملکرد مددی، او را کنار بگذارند اما ملکیان گفت ما مددی را کنار نمی گذاریم.

🔹 با شهریار مقانلو و چند بازیکن برای حضور در استقلال صحبت کرده بودم اما باز هم باشگاه قبول نکرد.

🔹 گزارش و برنامه خود را به وزارت ورزش داده ایم و اگر قبول کنند آقای فتح الله زاده، بنده، عبدیان، نامداری و توفیقی ۵ نفری با هم میاییم که برنامه مان این است حدود ۲۵۰ میلیارد برای استقلال بیاوریم.

🔹 به باشگاه تاکید کردیم قایدی را این طوری نفروشند اما متاسفانه بازیکنی که ارزش بالایی داشت را به پایین ترین قیمت فروختند.

🔹 خواهش می کنیم بگذارند فوتبال را فوتبالی ها مدیریت کنند نه سیاسی ها. مدیران استقلالی می توانند کمک زیادی به استقلال داشته باشند.

🔹فرهاد رفیق و برادر ما است و از او حمایت خواهیم کرد. او فقط به ابزار نیاز دارد تا این تیم را قهرمان کند و باید ابزار برای او فراهم شود. با دست های بسته استقلال نمی تواند به آسیا برود. 

دیگر به سیم آخر زده‌ایم/ این استقلال را منحل کنید/ تیم امید استقلال به جای بزرگسالان به لیگ برتر برود

 سایت خبری استقلال ایرانم  پيشکسوتان  مصاحبه

دیگر به سیم آخر زده‌ایم/ این استقلال را منحل کنید/ تیم امید استقلال به جای بزرگسالان به لیگ برتر برود
استقلال ایرانم کد خبر: 989

حسن روشن پیشکسوت استقلال گفت: برای ایجاد یک انقلاب «فوتبالی – ورزشی» در باشگاه استقلال باید امسال تیم امید را به جای بزرگسالان وارد لیگ برتر کرد.

رسانه خبری استقلال ایرانم ؛ حسن روشن در گفت‌وگو با خبر ورزشی درباره شرایط این روزهای استقلال و تجمع هواداران این تیم اظهارات جنجالی و مهمی مطرح کرده است که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

آقای روشن! به نظر شما تجمع هواداران مقابل باشگاه استقلال در این روزها کار درستی است؟

به نظر من الان صلاح نیست. چون همه بلاتکلیف هستند. هنوز سجادی مشخص نیست وزیر می‌شود یا نه! به اعتقاد من هواداران باید صبر کنند. من نمی‌دانم این هواداران از چه جناحی خط گرفته‌اند. اگر واقعاً هوادار واقعی و نگران تیم باشند خود من هم کنار آنها می‌ایستم. آنچنان که پیش از این هم به اتفاق گروهی از پیشکسوتان تا مجلس شورای اسلامی رفتیم. داخل اتاق وزیر هم نشستیم و مطالبات هواداران و پیشکسوتان را بیان کردیم. گرچه متاسفانه امروز باشگاه هیئت مدیره قوی ندارد.

 

فکر می‌کنید مددی بماند خوب است یا برود؟

مددی هنوز تکلیفش را نمی‌داند. اما به هواداران تاکید می‌کنم هر زمان وضعیت وزیر ورزش و مدیریتی استقلال مشخص شد و فهمیدیم نیّت این گروه از هواداران که تجمع می‌کنند چیست ما هم مقابل ناعدالتی‌ها می‌ایستیم. من می‌روم و علی جباری و بچه‌های قدیمی‌را جمع می‌کنم تا با هم در صف اول اعتراض‌ها قرار بگیریم.

به هواداران حق نمی‌دهید در شرایطی که دیگر تیم‌ها سرگرم یارگیری هستند ولی استقلال حرکتی نمی‌کند نگران باشند؟

آخر مشکل اینجاست که کسی نمی‌داند فرهاد با مددی هماهنگ هست یا نیست! با هیئت مدیره رفاقت دارد یا ندارد؟ متاسفانه دستور از جای دیگر می‌آید و کسی که باید این دستور را بدهد امروز نیست. باید کمی صبر کرد تا وزیر بیاید و مثلاً بگوید فلان قدر بودجه برای فصل جدید تعیین شده و آن وقت باشگاه برود و روی همان بودجه بازیکن بگیرد.

اما ظاهراً مددی اعلام کرده بازیکنان جدید ارقام نجومی‌می‌خواهند؟

اگر من مدیر باشگاه بودم با هواداران صحبت می‌کردم و می‌گفتم این تیم را منحل کنیم و با تیم امیدهایمان وارد لیگ شویم. چه اشکالی دارد؟ چند سال است جام نگرفته ایم ولی در عوض مردانه وارد کار می‌شویم. درباره ارقام جدید و زیاد هم باید بگویم جایی از قول مددی مطلبی خواندم که خنده ام گرفت.

چه مطلبی؟

دیدم مدیرعامل باشگاه گفته برای بازیکنان‌مان سقف تعیین کردیم تا بیشتر از چهار و نیم میلیارد تومان به کسی پول ندهیم! (خنده). آخر مگر چه خبر است که ۴ و نیم میلیارد برای یک فصل به بازیکن پول بدهید؟ همین کارها را کرده‌اید که قیمت بازیکن‌ها اینقدر افزایش پیدا کرده است! نمی‌دانم شاید کنار این قراردادها اتفاقات دیگری می‌افتد، وگرنه من خودم شخصاً معتقدم همین بچه‌های تیم امید که قهرمان فصل قبل هم شدند را بیاوریم. هر یک از آنها با ۵۰ میلیون تومان هم قرارداد می‌بندند آن وقت هزینه کل تیم می‌شود ۲ میلیارد. بعد می‌رویم و مبارزه می‌کنیم. به این می‌گویند یک حرکت «انقلابی - فوتبالی». وقتی هم خواستیم به تبریز برویم یک اتوبوس از یک هوادار می‌گیریم و زمینی می‌رویم. اگر قرار است ببازیم یا قهرمان نشویم بگذارید با جوانان تیممان این تجربیات را کسب کنیم.

خود شما چه توقعاتی از وزیر پیشنهادی رئیس جمهور جدید دارید؟

سجادی ۲ سال معاون تربیت بدنی بود و کار خاصی هم در آن دوره نکرد. البته اگر هم کاری کرد فقط برای دانشجویان بود که وزارت ورزش ربطی به دانشجویان ندارد. آنها خودشان وزارت علوم را دارند.

حالا اگر او از مجلس رای اعتماد بگیرد توقعتان چیست؟

اگر سجادی یا هر شخص دیگری وزیر شود باید قبل از هر چیز رسیدگی به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را در اولویت کارش قرار دهد. به ویژه استقلال که در این سال‌های اخیر خیلی زجر کشید. اگر وزیر جدید کاری کرد که هیچ! ولی اگر نکرد پدرش را در می‌آوریم. این را از قول من بنویسید. ما تا همین چند وقت پیش فکر می‌کردیم طرفداران استقلال روی احساس حرف می‌زنند، ولی الان متوجه می‌شویم که طرفدار حق داشته بابت خیلی مسائل به وزارت ورزش انتقاد کند. ما هم الان به سیم آخر زده ایم. هرکس وزیر شود باید استقلال و پرسپولیس را سروسامان بدهد. باز هم می‌گویم به خصوص استقلال! اگر این اتفاق نیفتد به سیم آخر می‌زنیم و با گروهی از پیشکسوتان می‌رویم جلوی در وزارت ورزش تجمع می‌کنیم. اینطور نمی‌شود که هر بلایی دلشان خواست سر این تیم به این بزرگی با این همه سابقه بیاورند.

🔵صمد مرفاوی: ساختار پرسپولیس را ساختند اما ساختار #استقلال را نساختند

 سایت خبری استقلال ایرانم  پيشکسوتان  مصاحبه

🔵صمد مرفاوی: ساختار پرسپولیس را ساختند اما ساختار #استقلال را نساختند
استقلال ایرانم کد خبر: 935

بسم الله استقلال الرحیم

🔸تا امروز که فقط یک طلا به دست آمده و دیگر چیز دیگری نداشتیم! واقعاً نمی دانم دیگر ما در چه چیزی قوی بودیم که بخواهیم امروز در ورزش و المپیک قوی ظاهر شویم؟ 

🔸اول اینکه این قهرمانی را تبریک می‌گویم چون ما هم از این قهرمانی ها خیلی دیدیم اما مهمترین اصل این است که اول اخلاق را در نظر بگیرند چون یک سری حرکات و صحبت‌هایی که از جانب بازیکنان و مجموعه تیم پرسپولیس صورت گرفت در شان یک تیم قهرمان نبود.

🔸ما هم قهرمانی ندیده و جام ندیده نیستیم تازه ما جام آسیا را از نزدیک دیده ایم و قهرمانی آسیا را تجربه کرده ایم اما هیچکدام از اعضای تیم استقلال در هیچکدام از این قهرمانی ها خودمان را گم نکردیم و اخلاق را نباختیم. 

🔸اگر بخواهیم درباره ساختار صحبت کنیم یکسری مسائل طبیعی است چون ساختار پرسپولیس را ساختند اما ساختار استقلال را نساختند

مدیران نالایقی که باعث این وضعیت شده اند  که مسئول مستقیم آن وزارت ورزش است

این که بخواهیم به زمین فوتبال ورود کنیم من در این خصوص صحبت نمیکنم و خیلی اعتقادی به صحبت هایی که در خصوص زمین فوتبال می‌شود ندارم اما بیرون از زمین فوتبال و در بخش پشتیبانی و حمایتی که برای تیم ها خیلی مهم است یک تیم خیلی خوب به لحاظ ساختاری، پشتیبانی شد اما یک تیم مثل استقلال به لحاظ ساختاری خوب پشتیبانی نشد و این موضوع باعث شد استقلال چندین سال بدون سرمربی بسته شده و در این بین تغییرات زیاد و بی ثباتی ها، این ناکامی ها را به وجود آورد.

🔸در واقع برای یک تیم ثبات به وجود آوردند اما برای یک تیم دیگر خیر و مشکلاتی را به وجود آوردند که طبیعی هم بود یک تیم بخواهد به خاطر این مشکلات از راه اصلی خود عقب بیفتد. 

🔸استقلال فصل گذشته هم مثل استقلال سال های قبل بود، بی ثباتی و تغییرات در نهایت یک ناکامی دیگر را به همراه آورد.

🔸در هر صورت امثال مظلومی هم پیش خودشان فکر می کنند که شاید می توانند به استقلال کمک کنند بالاخره اگر الان این پیشکسوتان هم که چندین سال از عمر خود را در این باشگاه گذرانده اند پا پیش نگذارند و جلو نیایند چه کسانی باید بیاید؟ برای کمک به استقلال همین پیشکسوتان باید جلو بیایند دیگر، منتها برخی از پیشکسوتان طوری رفتار می‌کنند و حرف می‌زنند که منطقی نیست و الان در حال حاضر هم همه پیشکسوتان و مدیران باید در کنار کادر فنی و بازیکنان دست به دست هم بدهند و کمک کنند تا یک تعامل خوب بین همه آنها به وجود آمده تا از این به بعد موفقیت های استقلال حاصل شده و کار برای این باشگاه همواره شود چون این موضوع از هر چیز دیگری بیشتر اهمیت دارد. 

🔸من در مورد ادعای فکری درباره کم کاری بازیکنان صحبت نمی کنم چرا که جو استقلال در این شرایط نباید خراب شود.

🔸اصلاً چنین چیزی نیست که چون میلیچ مسلمان نبود با او مشکل داشته باشم و این موضوع واقعیت ندارد و چرا باید من چنین تفکری داشته باشم.

🔸در زمان خود من استقلال بازیکن خارجی نداشت؟ پس من چه مشکلی می توانستم با بازیکن خارجی داشته باشم آن ها هم انسان هستند چه مسلمان چه غیر مسلمان همه ما انسان هستیم و همه داریم در این دنیا زندگی میکنیم پس چرا باید چنین تفکری داشته باشم که مثلاً من ضد خارجی هستم و بازیکن خارجی نخواهم.

🔸قویا این موضوع را تکذیب می‌کنم این مسائل همه شیطنت بودند و بیخود و بی جهت این مسائل را به ما می بستند تا تیم را تضعیف کنند.

🔸بالاخره برخی منظور خاص خود را از این شیطنت ها داشتند، در دوران خودم هم بازیکن خارجی داشتم، دیگر نمی توانند گذشته و تاریخ را نادیده گرفته و این موضوع را هم منکر باشند./فرهیختگان

کد خبر: 935 برچسب ها صمد مرفاوی

نتایح آنلاین لیگ برتر

تاريخ امروز: دوشنبه 04 بهمن 1400

اطلاعات سايت

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت آخرین مطالب سایت را براحتی در ایمیلتان دریافت نمایید


بایگانی

صفحات ديگر

تبادل لينک هوشمند

تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان Esteghlaliranam.ir وآدرس https://esteghlaliranam.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت قرار میگیرد💙

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد

پيوندها

شبکه های اجتماعی

تبليغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

امکانات سايت