تصویر : http://up.esteghlaliranam.ir/view/3525632/logoooo3333333.png
loading...

رسانه خبری استقلال ایرانم

مصاحبه بازیکنان و مربیان باشگاه استقلال در باره بازیها و حواشی باشگاه و فوتبال ایران +تصاویر /رسانه خبری استقلال ایرانم

 پیشکسوت استقلال گفت: با توجه به شرایط بازی اول استقلال و سپاهان مطمئن هستم این دیدار شبیه به مسابقه دربی کسل‌کننده و خسته کننده خواهد شد، مگر اینکه...

ادموند اختر بازیکن اسبق تیم استقلال در گفت‌وگویی درباره دیدار هفته اول تیم استقلال در چارچوب مسابقات لیگ برتر بیست و دوم اظهاراتی را مطرح کرد.

با توجه به حضور چهره‌های سرشناس در ترکیب تیم سپاهان بازی اول استقلال مقابل این حریف صاحبنامش را چطور پیش بینی میکنید؟

ممکن است تیم سپاهان روی کاغذ تیمی پرمهره و بزرگ باشد، البته این تیم همواره جزو حریفان قابل احترام استقلال به شمار می‌رود و انصافاً امسال هم مهره‌های خوبی دارد اما یادتان نرود که این تیم با قهرمان فصل پیش یعنی استقلال بازی دارد.

🔹 مشروح گفت‌وگوی ریکاردو ساپینتو سرمربی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت آبی‌پوشان پایتخت در

اردوی ترکیه :

 الان بیش از دو هفته است که شما سرمربی جدید استقلال هستید. در این خصوص صحبت کنید و این که دوره جدید کاری خودتان را به عنوان سرمربی جدید تیم استقلال آغاز کرده‌اید.

🔹همانطور که قبلا هم در مصاحبه‌ای که با هم داشتیم و گفته بودم، هفته اول را اختصاص دادیم به این که همه بازیکنان را زیر نظر بگیرم. فرصت دوباره بدهیم به بازیکنانی که الان با ما نیستند؛ بازیکنانی که قرضی به تیم‌های دیگه رفته تا خودشان را نشان دهند. همین طور تست آمادگی جسمانی گرفتیم و این که شرایط بازیکنان را مد نظر داشته باشیم و این که مجموعه اطرافم را بیشتر بشناسم و با باشگاه بیشتر آشنا شوم. بعد از این هفته باید تصمیماتی می‌گرفتم.

متاسفانه بازیکنانی داشتیم که الان دیگر با ما نیستند و راهی سایر تیم‌ها شده‌اند. بازیکنانی که خوب با ما تمرین کردند، ظرفیت و کیفیت بالایی دارند اما متاسفانه ما نمی‌توانستیم همه بازیکنان را نگه داریم.

پس من باید انتخاب می‌کردم. به عنوان مثال بازیکنی مثل فردین، متین و همینطور امین که بازیکن باتجربه‌ای است و ۳۴-۳۳ سال دارد اما می‌داند چطور بازی کند. بازیکنانی که کیفیت خوبی دارند و می‌دانند باید چه کار کنند. به عنوان مثال فردین، بازیکن جوانی است که باید یاد بگیرد، باید بازی کند و تجربه کسب کند تا بتواند بهتر شود، بازیکن با کیفیت و سریعی است. همینطور متین که در نساجی خیلی خوب بازی کرد ولی ما جلالی و سلمانی را داریم و در این پست سخت بود فرصت بازی پیدا کند. همینطور بازیکن جوان دیگری داشتیم. سینا، جواد، آرش و بازیکنانی که ظرفیت و استعداد خوبی دارند. بازیکنان جوانی که من به آن‌ها گفتم برند. به خاطر اینکه من نمی‌توانستم همه بازیکنان را نگه دارم و امیدوارم روزی به من نشان بدهند که اشتباه کردم. من این چالش را برایشان فراهم کردم و امیدوارم وقتی دوباره همدیگر را می‌بینیم، در بالاترین کیفیت باشند. این همان چیزی است که برای بازیکنانی می‌خواهم که الان پیش ما نیستند و امیدوارم که خوش شانس باشند و بتوانند یک دوره کاری خیلی خوب داشته باشند. الان ما روی تیم خودمان تمرکز کرده‌ایم.

متاسفانه یک مصدومیت برای خاقانی داشتیم که برای خودش و برای تیم بد بود. امیدوارم خیلی سریع بتواند برگردد. او‌ باید قوی باشد زیرا فوتبال همین است. باید مقابل مصدومیت‌‌ها و لحظات سخت جنگید. باید خودتان را قوی کنید برای تیمتان.

برای خاقانی بهترین آرزوها را دارم، منتظرت هستیم، قوی باش و سخت کار کن و می‌توانی لحظات خوبی داشته باشی.

 این هفته دوم برای ما خیلی خوب بود در یک‌ کمپ تمرینی اطراف آنکارا هستیم. امکانات خوبی داریم، زمین خوبی داریم.

می‌خواهیم بازی‌های تدارکاتی بیشتری داشته باشیم تا ۲۹ جولای به خانه برگردیم. داریم روی این موضوع کار می‌کنیم. در مورد بازی اول، البته که ما خسته بودیم، زیرا خیلی سخت کار کردیم برای آماده سازی تیم. صبح و‌ عصر تمرین کردیم. در این هفته من نظرات و عقاید تاکتیکی خودم را به تیم منتقل کردم که در زمان‌های دفاعی و تهاجمی باید چه کارهایی انجام دهند و بازیکنان هم مشغول یادگیری نکاتی هستند که من می‌خواهم. بازیکنان خیلی سخت تلاش می‌کنند و تمرکز کامل روی کارشان دارند. دوست دارند که یاد بگیرند و همه کاری برای تیمشان و مربی‌شان انجام دهند.

بنابراین ما خیلی خوشحال هستیم، تا الان من و اعضای کادر فنی، از همه افرادی که از باشگاه کنارمان هستند خوشحال و راضی هستیم و همه به تیم‌ کمک می‌کنند و از این بابت بسیار خوشحالم.

به این دلیل به اردو آمدیم که فضای اختصاصی خودمان را داشته باشیم و بیشتر از قبل بازیکنان را بشناسیم و روی کار خودمان تمرکز کنیم. بتوانیم بیشتر و بیشتر با هم ارتباط برقرار کنیم و همدیگر را بشناسیم. باید نظرات خودم را به بازیکنان بگویم در مورد اینکه در بازی از آن‌ها چه می‌خواهم؛ عملکرد تیم در زمان دفاع و در زمان حمله و همه چیزهایی که در لحظات بازی لازم است اجرا کنند.

ما فقط نباید روی کارهای دفاعی کار کنیم، باید روی پرس کردن، روی بلاک کردن و بازی‌سازی بلند یا کوتاه در زمان‌هایی که توپ داریم. چطور موقعیت سازی کنیم، چطور به گل برسیم و چگونه در سر جای خود قرار بگیریم. 

باید روی لحظاتی که توپ را در اختیار نداریم و یا توپ را از حریف پس می‌گیریم، تمرین کنیم. همین طور روی کارهایی که باید در فضاها و قسمت های مختلف زمین انجام دهیم. ضربات ایستگاهی دفاعی و تهاجمی را هم تمرین می‌کنیم. ۱۰ روز اینجا هستیم که تا جایی که می‌توانیم تمرین کنیم.

این هم به گونه‌ای نیست که ما فقط یک بار روی این مسائل تمرین کنیم، باید مرتب به تمرین کردن ادامه دهیم. اگر روی برخی از این مسایل یک تا دو هفته تمرین نکنیم، باید از اول آن‌ها را انجام دهیم.

قسمت دوم مشروح صحبت‌های ریکاردو ساپینتو در 

ادامه👇👇

 سایت خبری استقلال ایرانم 

𝙀𝙎𝙏𝙀𝙂𝙃𝙇𝘼𝙇 🅸🆁🅰🅽🅰🅼

📝واکنش ستاره سابق آلمان به حضور علی دایی در تیم ملی/ من باید از شما بپرسم که چرا این کار را نمی کنید؟

شرایط صعود برای تیم ملی ایران به عنوان تیم دوم در جام جهانی قطر وجود دارد.


◾اشتفان افنبرگ ستاره سابق تیم ملی فوتبال آلمان و باشگاه بایرن مونیخ درباره دوران حضور علی دایی در تیم مونیخی و هم تیمی با او اظهار داشت: دوران عالی و موفقیت آمیزی با علی دایی داشتیم. دایی خیلی بازیکن مهمی بود و از تیم بیله فلد آمده بود و بسیار مهاجم قوی بود و ما به او نیاز داشتیم. دوران بسیار خوبی با دایی داشتیم.

جام جهانی 2022 قطر 

🔹وی درباره هم گروهی تیم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی عنوان کرد: ما با تیم اسپانیا، ژاپن و کاستاریکا همگروه هستیم و آلمان در جمع 6 تیم نهایی قرار خواهد گرفت و صعود می کند.

افنبرگ

🔹افنبرگ درباره شرایط تیم ملی ایران در جام جهانی و آیا اینکه می تواند از گروهش در جام جهانی صعود کند، گفت: گروه ایران، گروه جالبی است. انگلیس یکی از تیم هایی است که می تواند موفق باشد، آمریکا هم در این گروه است. ایران شماره یک در آسیا است و این ارزشمند است و جایگاه دوم برای ایران باز است اما به نظرم انگلیس صدرنشین صعود می کند.

همچنین ستاره سابق ژرمن ها درباره اینکه آیا دایی می تواند به عنوان سرمربی در تیم ملی ایران حضور داشته باشد، گفت: چرا که نه؛ او خیلی تجربه بالایی دارد و آمار و ارقام فوق العاده دارد و در آلمان سال های زیادی بازی کرده و وقتی همه این ها را کنار هم قرار می دهیم من باید از شما بپرسم که چرا این کار را نمی کنید؟ 

قهرمانی آلمان

وی درباره امکان قهرمانی آلمان در جام جهانی گفت: آلمان راه طولانی در پیش دارد، تیم هایی مثل برزیل، فرانسه، آرژانتین، اسپانیا و بلژیک تیم های قدرتمندی هستند و نمی توانیم در این باره بگوییم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

بایرن مونیخ

🔹کاپیتان سابق بایرن مونیخ درباره وضعیت این تیم و شرایط یولیان ناگلزمان اظهار داشت: او یک مربی جوان است و خوب کار کرده و در لایپزیگ کار کرده اما بایرن در سطح دیگری است و باید موفق شد. 

وی درباره اینکه آیا ناگلزمان می تواند بایرن را قهرمان لیگ قهرمانان کند؟ عنوان کرد: در حال حاضر بایرن یک تیم بسیار خوب است. و این امکان وجود دارد که بتواند برنده و قهرمان شود.

افنبرگ درباره شرایط روبرت لواندوفسکی گفت: بهترین مهاجم دنیاست و الان شرایط راحتی ندارد و خیلی سخت است. سوال این است که آیا ادامه همکاری با لواندوفسکی وجود دارد که بستگی به شرایط دو تیم دارد.

، شوخی جالب افنبرگ  با علی دایی

یوتیوپ استقلال ایرانم

▫️شوخی جالب اسطوره بایرن مونیخ

با علی‌ دایی: او به یک دلیل 

 فوتبالیست خوبی شد 

🔹اشتفان افنبرگ اسطوره باشگاه بایرن مونیخ شب گذشته به ایران آمد. او که در جمع خبرنگاران حاضر بود رو به یک نفر کرد و گفت: علی دایی در بایرن مونیخ حریف تمرینی من بود و تمریناتش را با من انجام می‌داد و برای همین فوتبالیست خوبی شد.»

او ادامه داد: «اگر این تمرینات را تیم ملی شما انجام بدهد بدون شک می تواند در جام جهانی بهتر انجام بدهد. تمریناتی که من انجام داده ام همیشه به روز بوده است

پیشنهاد العربی

سیاوش یزدانی:

قبل از بازی با الهلال یک پیشنهاد از العربی قطر داشتم و به آقای مجیدی التماس کردم که اجازه دهد لژیونر شوم تا از لحاظ مالی به چیزی که می‌خواهم برسم ولی آقای مجیدی مخالف کرد. بخاطر آقا فرهاد قرارداد خودم را تمدید کردم. از آقای مجیدی دلخور هستم و با من بد کرد. آقای مجیدی موقع تمدید قرارداد قول داد در صورت داشتن پیشنهاد خارجی اجازه خروج من را بدهد اما موقع رسیدن پیشنهاد العربی، مانع از جدایی من شد و من حدود یک هفته التماس کردم که اجازه دهد ولی موافقت نکرد

دوران خدمت سربازی 

 🔹در ملوان مرا نخواستند و خودم هم تمایل نداشتم برای ملوان بازی کنم/ از وقتی به اردوی تیم ملی دعوت نشدم، هدفی ندارم/ انگیزه‌ای ندارم و تمرین نمی‌کنم/ تازه فهمیدم چرا جوانان ما به خلاف کشیده می‌شوند

🔹آجرلو خودش را بالاتر از نظام وظیفه می‌دید و این وسط لج و لجبازی شد

🔹مقصر اصلی اتفاقات سربازی من، مدیران استقلال هستند.

🔹اگر اعزام من را 2-3 ماه عقب می‌انداختند، اتفاقی می‌افتاد؟!

🔹اگر می‌خواستم سربازی نروم، در یکی از سفرهای خارجی با استقلال دیگر به ایران برنمی‌گشتم!

🔹در سه سال حضور در استقلال 10 میلیارد نگرفته‌ام. می‌دانستم 6 ماه دیگر سرباز می‌شوم و از مجیدی خواهش کردم که اجازه بدهد بروم العربی اما اجازه نداد.

🔹برای استقلال فداکاری کردم و دلی تمدید کردم. درباره قرارداد با استقلال، مجیدی به من قول داد اما عملی نشد. همه ویس های مجیدی را دارم. او یک هفته مرا پیچاند!

استقلال ایرانم

🔹 به خودم افتخار میکنم که واسه فکری بازی نکردم. فکری تایم نیم فصل من را در لیست مازاد گذاشت هرچند من به هیچ وجه از استقلال نمی‌رفتم چون می‌دانستم آقای فکری دوام نمی‌اوردکل کل با پرسپولیسیها 

کری خوانی ها

شاید لحن مصاحبه‌ای که گفتم «هوادارای پرسپولیس اصفهان نیان» بد بود ولی نیت من خیر بود

▪️خوشحالم خون از دماغ کسی نیامد؛ سپاهانی‌ها ده برابر استقلال از پرسپولیس متنفرند!

بچگی با پسرخاله هام پرسپولیسی بودم ولی اومدم لیگ برتر و فوتبال حرفه ای از زمان پیکان استقلالی بودم

▪️این مصاحبه‌ها دلی بود و اصلا قرار نبود به استقلال بیایم؛ می‌خواستم در سپاهان بمانم.

🔳 سیامک نعمتی را عمدی نزدم؛ شب بازی زنگ زدم که عذرخواهی کنم ولی ریجکت کرد

🔳اسم حسین کنعانی‌زادگان مقابل من نیاورید وگرنه یک چیزی بهش می‌گویم/ کنعانی فیس تو فیس به من گفت که تو ویس خصوصی من را پخش کردی

برنامه برای آینده

 برنامه ام برای آینده این است که به استقلال برگردم. الان که از استقلال دور هستم بیشتر از هر زمانی قدر این تیم را می‌دانم. قلبم داره تیکه پاره میشه واسه اینکه زودتر به استقلال برگردم.

قدردانی احمدی نژاد از وریا غفوری

دکتر احمدی نژاد در یادداشت کوتاهی، حمایت جناب آقای وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران از خواسته ها و مطالبات به حق مردم ایران را شایسته تمجید دانست و از وی قدردانی کرد.

 همچنین با بیان تاسف عمیق خود از برخورد قهرآمیز با این بازیکن ارزشمند و شایسته لیگ برتری ، تاکید کرد که مردم ایران چنین رفتاری را هرگز فراموش نخواهند کرد.

دفاع از حقوق مردم،یک مسولیت اجتماعی و همگانی و‌ به ویژه وظیفه انسانی افراد شاخص و اثر گذار است.

وظیفه خود می دانم از اقدام آقای وریا غفوری در حمایت از خواست مردم قدردانی نمایم.

مایه تاسف بسیار است که برخی به جای تقدیر،با ایشان برخورد کرده اند.

بی تردید مردم عزیز و قدرشناس ایران این رفتار را فراموش نخواهند کرد.

محمد دادکان: از بالا برای تمدید نشدن قرارداد وریا غفوری فشار آوردند؛ ماجدی حتما یک پست خوب می‌ گیرد!

راجع به آقای غفوری باید بگویم ایشان نه حرفی زده، نه کاری کرده و نه خلاف دین رفتار کرده. اگر حرفی زده در جهت مردمش و اعتقادش بوده. هیچ موردی ندارد ولی چرا با ایشان برخورد می‌شود، معلوم نیست. ایشان نه علیه دین حرف زده و نه علیه شخصی. می‌گوید مردم تحت فشار هستند. مردم به ویژه همشهریان خودش در کردستان تحت فشارند و زندگی‌های‌شان نمی‌چرخد. خب چه اشکالی دارد؟ من هم بارها و بارها گفتم این حرف‌ها را. باشگاه استقلال نباید به این راحتی بگوید آقای وریا غفوری را نمی‌خواهیم.

پس شما با توجه به سابقه و تجربه‌تان می‌گویید از بالا فشار آوردند برای تمدید نشدن قرارداد وریا؟

بله، الان می‌گویند همه باید سکوت کنند و کسی حرفی نزند. شما اگر بروی با فرهاد مجیدی هم مصاحبه کنی، می‌فهمی که ایشان هیچ ‌وقت استقلال را ترک نمی‌کرد. من خودم به فرهاد و برادرش علاقه دارم و خودشان هم می‌دانند. اینها استقلال را ترک نمی‌کردند. وقتی شما تحت فشار می‌گذاریدشان می‌گویند دیگر ما نیستیم. قدیم می‌گفتند سرم را سرسری متراش‌ ای استاد سلمانی. حالا رسیدیم به جایی که سر خودمان را داریم می‌زنیم./طرفداری

قسمت‌هایی از صحبت‌های سعید آذری

2 سال پیش هم که مدیرعامل فولاد بودم، نکونام از استقلال پیشنهاد داشت ولی اجازه جدایی او را ندادیم

🔹بودجه استقلال و پرسپولیس طی سال‌های گذشته با تیم‌های صنعتی برابر بود ولی سوءمدیریت باعث ایجاد مشکل شد

🔸حتی بعضی اطلاعاتی که از طرف این دو باشگاه برای AFC فرستاده شد، به زبان فارسی بود! 

🔸یک بهم‌ریختگی مدیریتی در سازمان لیگ، فدراسیون و خود استقلال و پرسپولیس منجر به حذف این دو تیم از آسیا شد که قابل پیش‌بین هم بود.

 این شرایط بحرانیِ تیم ملی در طول تاریخ بی‌نظیر بوده!

🔸خیلی جالب است که خود تیم ملی قطر در اسپانیا اردو زده ولی ما تیم ملی را به قطر بردیم که 50 درجه گرما دارد!

🔸با ادامه این شرایط باید خودمان را در جام جهانی برای نتایجی که دلخواه‌مان نیست آماده کنیم.

🔹در جام جهانی تنها امیدمان به انگیزه‌های انفرادی بازیکنان است

وزارت ورزش و مسئولین فوتبال برنامه جامعی برای تیم ملی ندارند.

🔸گروه‌مان فوق‌العاده سخت است و صحبت از صعود فقط انتظارات را بالا برده و به تیم استرس وارد می‌کند.

سعید آذری :

آجرلو مدت‌هاست به ریاست فدراسیون فوتبال فکر می‌کند و باتوجه به ایفای نقش فوق‌العاده در قهرمانی بی‌نظیر استقلال، این اتفاق دور از ذهن نیست.

تعداد صفحات : 11

ليگ برتر ایران

استقلال ایرانم

درباره ما
𝗘𝗦𝗧𝗘𝗚𝗛𝗟𝗔𝗟 𝙄𝙍𝘼𝙉𝘼𝙈.𝙄𝙍@ آخرین خبرهای باشگاه استقلال و فوتبال ایران +جدول و نتایج آنلاین فصل 1401_1402 لیگ برتر تصاویر و ویدیو های ورزشی رسانه خبری استقلال ایرانم
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • سایت خبری استقلال ایرانم
 • فوتبال ایران
 • اخبار جهان فوتبال
 • خبرورزشی
 • تاج موزیک
 • گالری عکس
 • فروشگاه اینترنتی شاپ شارژ
  تبلیغات در اینستاگرام