تصویر : http://up.esteghlaliranam.ir/view/3525632/logoooo3333333.png
loading...

رسانه خبری استقلال ایرانم

اخبار و حواشی بازیکنان باشگاه استقلال ایرانم + تصاویر

لیگ بیست و دوم 

لیست بازیکنان استقلال در فصل 1401_1402 

سرمربی : ریکاردو ساپینتو 

سید حسین حسینی

1

علیرضا رضایی

98

سینا سعیدی‌فر

90

صالح حردانی

2

عارف غلامی

5

محمدحسین مرادمند

3

سیدمحمد حسینی

6

روزبه چشمی

4

ابوالفضل جلالی


33

امید حامدی‌فر

26

کوین یامگا

11

محمدحسین زواری

80

عزیزبک آمانوف

30

رافائل سیلوا

55

مهدی مهدی‌پور

9

سبحان خاقانی

79

رضا میرزایی

19

امیرعلی صادقی

 99

جعفر سلمانی

17

سعید مهری

8

زبیر نیک‌نفس

14

پیمان بابایی

77

کاوه رضایی

7

آرمان رمضانی

23

آرش رضاوند

88

امیرارسلان مطهری

72

سجاد شهباززاده

10

پیشنهاد العربی

سیاوش یزدانی:

قبل از بازی با الهلال یک پیشنهاد از العربی قطر داشتم و به آقای مجیدی التماس کردم که اجازه دهد لژیونر شوم تا از لحاظ مالی به چیزی که می‌خواهم برسم ولی آقای مجیدی مخالف کرد. بخاطر آقا فرهاد قرارداد خودم را تمدید کردم. از آقای مجیدی دلخور هستم و با من بد کرد. آقای مجیدی موقع تمدید قرارداد قول داد در صورت داشتن پیشنهاد خارجی اجازه خروج من را بدهد اما موقع رسیدن پیشنهاد العربی، مانع از جدایی من شد و من حدود یک هفته التماس کردم که اجازه دهد ولی موافقت نکرد

دوران خدمت سربازی 

 🔹در ملوان مرا نخواستند و خودم هم تمایل نداشتم برای ملوان بازی کنم/ از وقتی به اردوی تیم ملی دعوت نشدم، هدفی ندارم/ انگیزه‌ای ندارم و تمرین نمی‌کنم/ تازه فهمیدم چرا جوانان ما به خلاف کشیده می‌شوند

🔹آجرلو خودش را بالاتر از نظام وظیفه می‌دید و این وسط لج و لجبازی شد

🔹مقصر اصلی اتفاقات سربازی من، مدیران استقلال هستند.

🔹اگر اعزام من را 2-3 ماه عقب می‌انداختند، اتفاقی می‌افتاد؟!

🔹اگر می‌خواستم سربازی نروم، در یکی از سفرهای خارجی با استقلال دیگر به ایران برنمی‌گشتم!

🔹در سه سال حضور در استقلال 10 میلیارد نگرفته‌ام. می‌دانستم 6 ماه دیگر سرباز می‌شوم و از مجیدی خواهش کردم که اجازه بدهد بروم العربی اما اجازه نداد.

🔹برای استقلال فداکاری کردم و دلی تمدید کردم. درباره قرارداد با استقلال، مجیدی به من قول داد اما عملی نشد. همه ویس های مجیدی را دارم. او یک هفته مرا پیچاند!

استقلال ایرانم

🔹 به خودم افتخار میکنم که واسه فکری بازی نکردم. فکری تایم نیم فصل من را در لیست مازاد گذاشت هرچند من به هیچ وجه از استقلال نمی‌رفتم چون می‌دانستم آقای فکری دوام نمی‌اوردکل کل با پرسپولیسیها 

کری خوانی ها

شاید لحن مصاحبه‌ای که گفتم «هوادارای پرسپولیس اصفهان نیان» بد بود ولی نیت من خیر بود

▪️خوشحالم خون از دماغ کسی نیامد؛ سپاهانی‌ها ده برابر استقلال از پرسپولیس متنفرند!

بچگی با پسرخاله هام پرسپولیسی بودم ولی اومدم لیگ برتر و فوتبال حرفه ای از زمان پیکان استقلالی بودم

▪️این مصاحبه‌ها دلی بود و اصلا قرار نبود به استقلال بیایم؛ می‌خواستم در سپاهان بمانم.

🔳 سیامک نعمتی را عمدی نزدم؛ شب بازی زنگ زدم که عذرخواهی کنم ولی ریجکت کرد

🔳اسم حسین کنعانی‌زادگان مقابل من نیاورید وگرنه یک چیزی بهش می‌گویم/ کنعانی فیس تو فیس به من گفت که تو ویس خصوصی من را پخش کردی

برنامه برای آینده

 برنامه ام برای آینده این است که به استقلال برگردم. الان که از استقلال دور هستم بیشتر از هر زمانی قدر این تیم را می‌دانم. قلبم داره تیکه پاره میشه واسه اینکه زودتر به استقلال برگردم.

✜ هواداران گل دربی دانشگر را از یاد نبرند.

🔹مهدی پور درباره استوری و واکنش سیاوش یزدانی گفت: حقیقتا چیزی که بود یک سوتفاهم پیش آمد. بین ما و محمد و سیاوش می دانیم چیز دیگری است اما سوتفاهم پیش آمد. یک استوری گذاشتم ولی جوی علیه محمد به وجود آمد که استوری من اصلا منظورم او نبود از 10 سالگی با هم دوست هستیم و چیزی که گفتم ربطی به او نداشت. من درمورد خودم صحبت کردم و خودم پیشنهاد خارجی داشتم و چیزی نیست که سیاه بازی کنم یا بازارگرمی کنم که نیازی به این مساله ندارم.

🔹یک پیشنهادی رسیده بود که هم من و باشگاه در جریان بودیم ولی چیزی که بود می خواستم بمانم و کمک کنم. خیلی ناراحت شدم که جوی علیه دانشگر راه افتاد. خواهش دارم از هواداران. دانشگر برای باشگاه زحمت کشیده و خیلی روزهای خوبی برای تیم ساخته است. به نظرم هواداران ما تکل های محمد و گل محمد در دربی را به یاد بیاورند. باید قدردان محمد باشیم که کنار هم بازی کردیم و هم هواداران.

🔹بازیکن استقلال درمورد اینکه با یزدانی و دانشگر در این باره صحبت کرده یا خیر، گفت: با یزدانی هم صحبت کردیم. سال گذشته با دانشگر و یزدانی با هم بودیم و خیلی رفیق هستیم و رمز موفقیت ما یکدلی و رفاقت بوده است. سیاوش گفت که منظورش من نبودم و حقیقتا از استوری من شروع شده ولی چیزی که هست اصلا موقعی که استوری را می گذاشتم محمد در ذهنم نبود. درباره خودم استوری گذاشتم و نظر دادم و از هواداران می خواهم بابت زحماتی که محمد کشید قدردان او باشند. دیشب دیروقت با هم صحبت کردیم و هیچ مشکلی بین ما نیست. به سیاوش گفتم که قبلش صحبت کردیم و دیشب تا دیروقت صحبت کردیم و بین ما سه تا مشکلی خاصی نیفتاده است و مشکلی نیست.

 

بازیکن 184 سانتی‌متری، 22 ساله و خوزستانی. هافبک دفاعی و دومین بازیکن برتر نفت آبادان در فصل گذشته. رکورددار بیشترین توپ‌گیری بین همه بازیکنان لیگ و یکی از خشن‌ترین بازیکنان فصل با دریافت 9 کارت زرد و یک کارت قرمز.

وضعیت بازیکنان استقلال  

سید حسین حسینی

  ☑️

صالح حردانی

  ☑️

عارف غلامی

  ☑️

 ☑️

 ☑️

☑️ 

  ☑️

 ☑️

 ☑️

☑️ 

نا مشخص

سرباز 

نامشخص 

 ☑️

مرادمند

سرباز 

نامشخص

 نا مشخص

نامشخص 

ژستد❌

امیر علی صادقی☑️

دانشگر☑️

جلالی☑️

نامشخص

نامشخص 

 خاقانی☑️

مصطفوی ❌

گابریل پین ❌

بعد از خداحافظی فرهاد از استقلال 

صالح مصطفوی و گابریل پین از استقلال جدا شدند

ورودی 

 

شایعات نقل و انتقالات 

حسینی / سعید صادقی /یاسین سلمانی

در حال بروز رسانی..... 

عزیزبک آمانوف هافبک تهاجمی ۲۴ ساله تیم استقلال خیلی زودتر از آنچه توقع می‌رفت با هم تیمی‌هایش در تیم جدیدش دوست شد.

عزیز بک آمانوف - استقلال

تمرین روز جمعه هفته گذشته استقلال پذیرای یک میهمان تازه وارد خارجی به نام عزیزبک آمانوف بود. هافبک تهاجمی ۲۴ ساله ای که به گفته اعضای تیم استقلال به شدت اجتماعی، مهربان و زود جوش بوده است.

در صحبتی که با مدیر تیم استقلال در همین ارتباط داشتیم مشخص شد آمانوف توانسته در همان جلسه اول حضورش در جمع آبی پوشان، خودش را در دل کادرفنی و هم‌تیمی‌هایش جا کند.

سرپرست تیم استقلال در این باره خبرورزشی گفت: «اعضای تیم به خوبی پذیرای آمانوف بودند و در تمرین اولش شرایطی برای او ایجاد شد که به هیچ عنوان در جمع بازیکنان احساس غریبگی نمی‌کرد».

بیژن طاهری در این باره که آمانوف فارسی بلد است یا نه گفت: «فکر نمی‌کنم زبان فارسی را بداند. چون اصلاً فارسی حرف نمی‌زد، ولی تعدادی از بازیکنان تیم توانستند با او ارتباط برقرار کنند».

از سرپرست تیم استقلال سوال کردیم آیا این بازیکن به زبان انگلیسی تسلط دارد که گفت: «انگلیسی حرف نمی‌زند ولی ظاهراً به زبان ترکی آشناست و با توجه به اینکه نصف بازیکنان تیم ما به زبان آذری مسلط هستند خیلی راحت با او ارتباط برقرار کردند و توانستند با هم صحبت کنند».

تعداد صفحات : 5

ليگ برتر ایران

استقلال ایرانم

درباره ما
𝗘𝗦𝗧𝗘𝗚𝗛𝗟𝗔𝗟 𝙄𝙍𝘼𝙉𝘼𝙈.𝙄𝙍@ آخرین خبرهای باشگاه استقلال و فوتبال ایران +جدول و نتایج آنلاین فصل 1401_1402 لیگ برتر تصاویر و ویدیو های ورزشی رسانه خبری استقلال ایرانم
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • سایت خبری استقلال ایرانم
 • فوتبال ایران
 • اخبار جهان فوتبال
 • خبرورزشی
 • تاج موزیک
 • گالری عکس
 • فروشگاه اینترنتی شاپ شارژ
  تبلیغات در اینستاگرام