سايت خبری استقلال ایرانم

اخبار باشگاه استقلال

مشاهده مطالب

 

 

 

استقلال ایرانم

اخبار تصویری

کد خبر: 1278 برچسب ها ویدیو استقلال یامگا هفته 15

لیگ برتر هفته چهارم فصل 1400 1401 گلهای بازی استقلال و فجرسپاسی و خلاصه ای از اتفاقات بازی

 سایت خبری استقلال ایرانم  ویدیو

استقلال ایرانم کد خبر: 1146

لیگ برتر ایران

هفته چهارم 

فجرسپاسی 1

 استقلال 1

تیم استقلال در هفته چهارم لیگ برتر برابر فجر سپاسی شیراز در لحظات پایانی برد را از دست داد.

استقلال_ایرانم -

تیم‌ فوتبال استقلال از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) در هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف فجرسپاسی رفت و با نتیجه یک بر یک متوقف شد. کوین یامگا در دقیقه ۶۰ از روی نقطه پنالتی برای استقلال گل زد و سیروان قربانی در دقیقه ۵+۹۰ گل تساوی فجر را به ثمر رساند.

ترکیب فجرسپاسی: ایمان صادقی، عرفان معصومی، محمد قنبری، علی مولایی، سیروان قربانی، سعید زارع، حمید نعمتی (۷۴ - سجاد عبدویی)، احمد زنده‌روح، میلاد احمدی (۸۴ - علی نبی‌زاده)، رضا آقابابایی(۹۰ - اتابک زارعی) و محمد کاظمی (۷۴ - حسین مهربان).

ترکیب استقلال: حسین حسینی، محمد دانشگر، حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، وریا غفوری (کاپیتان)، جعفر سلمانی، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند (۶۹ - زبیر نیک‌نفس)، کوین یامگا، امین قاسمی‌نژاد (۶۹ - ارسلان مطهری)، رودی ژستد (۶۹ - امیرحسین حسین‌زاده).

داور: مرتضی منصوریان

نیمه اول

دقیقه ۳: پاسکاری استقلالی‌ها در نهایت به کوین یامگا رسید و این بازیکن پس از عبور از یک بازیکن اقدام به ضربه زدن کرد که توپش قدرت زیادی نداشت و دروازه‌بان فجر گرفت.

دقیقه ۱۹: یامگا با نفوذ به محوطه جریمه استقلال در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان فجر توپ را به بیرون زد تا مهم‌ترین موقعیت این تیم از دست برود.

دقیقه ۲+۴۵: فرهاد مجیدی به دلیل اعتراض به داور با کارت زرد جریمه شد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۱: ارسال آرش رضاوند با ضربه سر امین قاسمی‌نژاد همراه بود که ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۶: شوت حمید نعمتی بازیکن فجر را سیدحسین حسینی دفع کرد.

دقیقه ۵۷: یامگا باز هم در محوطه جریمه فجر صاحب موقعیت بود که ضربه او پس از برخورد به مدافع فجر راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۸: خطا روی محمد دانشگر باعث شد داور به سود استقلال پنالتی اعلام کند.

دقیقه ۵۹: حمید نعمتی که اعتراض‌های شدیدی به داور می‌کرد، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۶۰: یامگا بازیکن فرانسوی استقلال پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و آن را تبدیل به گل کرد.دقیقه ۶۳: یامگا به دلیل خطا روی بازیکن فجر از منصوریان داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه ۶۴: دانشگر، مدافع استقلال دیگر بازیکنی بود که با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۶۸: پاس خوب امیرحسین حسین‌زاده به ارسلان مطهری رسید، اما ضربه این بازیکن دقت لازم را نداشت.

دقیقه ۷۰: حمید چراغی، مربی دروازه‌بان‌های فجر به دلیل اعتراض به تصمیم داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۷۴: در ادامه کارت زردهای بازی، عرفان معصومی از فجر نیز با خطایی که روی محمدحسین مرادمند انجام داد با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۸۵: ضربه سر مطهری را ایمان صادقی، دروازه‌بان فجر گرفت.

دقیقه ۸۷: مرادمند با سد راه بازیکن فجر مرتکب خطا و با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۲+۹۰: بازیکن فجر توسط سیاوش یزدانی در محوطه جریمه استقلال سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. کلانتری، سرمربی فجر که اعتراض شدیدی می‌کرد با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۵+۹۰: ارسال از روی نقطه کرنر و ضربه سر سیروان قربانی تبدیل به گل شد تا بازی به تساوی کشیده شود. این بازیکن پس از گل پیراهنش را درآورد تا از داور کارت زرد بگیرد

افسار مهدی قایدی در دست همسرش و با سرعت به سمت نابودی

 سایت خبری استقلال ایرانم  ویدیو

افسار مهدی قایدی در دست همسرش و  با سرعت به سمت نابودی
استقلال ایرانم کد خبر: 1128

مهدی قایدی دوست داشتن همسرش را با دادن افسار خودش  برای نشان دادن بالا تا پایین همسرش را اشتباه گرفته است 

فرق او با مجاهد خضیراوی این است که مجاهد مجرد بود و خودش باعث وابودی خودش گردید اما در قضیه مهدی همسرش اورا به نابودی میکشاند

مهدی قائدی متولد ۱۵ آذر ۱۳۷۷ است و هفت سال از همسرش ستاره کوچکتر می باشد. موضوع تصادف مهدی قاددی و مرگ سرنشین همراه وی یکی از حواشی این فوتبالیست بوده و مشکلات زیادی را برای او درست کرد. در نهایت مهدی قائدی به پرداخت وجه در قبال مرگ همراهش محکوم شد.

ستاره معصومی  

همسر قایدی از داف های اینستاگرام است که با استفاده از شهرت همسر و تصاویر جنجالی خود توانست به بیش از نیم میلیون فالوور برسد. او هر از گاهی جواب هواداران مهدی را می دهد اما با خداحافظی قایدی از استقلال و ورود به تیم عربی و کشف حجاب خودش انتقاد و خشم هواداران چند برابر شد.  

ستاره معصومی چهره پر حاشیه این روزهای اینستاگرام است که البته برعکس اسمش اصلا معصوم نیست که هیچ خیلی هم سیاستمدار و زیرک است. او با برنامه ریزی مهدی قایدی را از استقلال جدا و به امارات برد بلکه به آرزو های خودش برسد!

ستاره معصومی همسر پر حاشیه مهدی قائدی به یکباره شاخ اینستاگرامی شد و حالا خیلی ها او را می شناسند. همه چیز از یک تولد لاکچری برای او شروع شد و شایعه اختلاف سنی هفت ساله اش با مهدی قائدی و به مرور زمان خبرهای دسته اولی که از باشگاه استقلال داشت و هواداران برای شنیدنش او را فالو می کردند. تصویر : https://rozup.ir/thumb150/3425839/Untitled.jpgولی این اواخر دیگر رفتار او حاشیه ای شده است.حالا مدتی است که همسر آقای فوتبالیست جوان با انتشار تصاویر داف طور خودش با پوشش هایی نامتعارف جنجالی شده و آنقدری که ستاره معصومی باعث حواشی شد خود مهدی قایدی حاشیه ای نداشت.

اما چیزی که مشخص اینست که ستاره معصومی توانست به اعتبار مهدی قایدی و انتشار تصاویر غیر اخلاقی خودش به بیش از نیم میلیون فالوور برسد و البته بسیار معروف شود. در صورتی که همسران فوتبالیست ها آنقدر معروف و شناخته شده نیستند. ستاره معصومی ظاهرا در گذشته در یک کلینیک مشغول به کار بوده است.

ستاره معصومی با استوری هایی که می گذارد دائم در حال یادآوری به کاربران است که ما در برج سکونت داریم. ظاهرا اگر یک روز این عمل را انجام ندهد شبش نمیرسد! ستاره معصومی با فخر فروشی های خود نظر کاربران و هواداران مهدی را عوض کرده و حالا دیگر تنها تعداد اندکی دوستدار آن ها نیز هستند.

همچنین مدتی پیش وی ویدیویی کوتاه از خود به همراه مهدی منتشر کرد که در حال پاساژ گردی بودند که این ویدیو بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت. حالا به تازگی عکسی پست کرد که دقیقا هان لباس ها را به تن دارند و مشخص است همان روز گرفته شده اما برای اینکه او را تازه به دوران رسیده خطاب نکنند پشت هم انتشار نداد. وی در کپشن عکس زیر نوشت: آدم خوبهِ زندگی خودت باش...!فخرفروشی ستاره تمامی ندارد!

همانطور که گفتیم او بسیار علاه مند است از ارتفاعاتی که هستند استوری بگذارد و نشان دهد پس از خروج از ایران به چه جایگاهی رسیده اند. ناگفته نماند ستاره و مهدی خانواده هایشان را هم با خود برده و ظاهرا همه باهم در آنجا زندگی می کنند. در ادامه استوری برج نشینی آقای فوتبالیست با همسرش را مشاهده می کنید.خیلی از بازیکنان جوان اصلا ازدواج نمی کنند تا به راحتی بتوانند با دختران در ارتباط باشند اما مهدی قایدی با وجود سن کمی که دارد دو سالی می شود که ازدواج کرده و ظاهرا افسار خود و زندگی اش هم به کلی دست همسرش می باشد.

ستاره معصومی با فاصله سنی هفت سال از مهدی قایدی بزرگتر است و به همین دلیل مورد قضاوت شدید کاربران قرار می گیرد. وی توسط شهرت مهدی و تصاویر نامتعارف از استایل های داف طور خودش توانست به بیش از نیم میلیون فالوور برسد و به یک شاخ اینستایی نیز تبدیل شود.

در ادامه ویدیویی که ستار معصومی همانند بلاگر ها در یک رستوران متشر کرد را مشاهده می کنید.

! !ویدیو درادامه مطلب!! 

مقدماتی جام جهانی|تقسیم امتیازات در آزادی ایران کره

 سایت خبری استقلال ایرانم  ویدیو اخبار جهان فوتبال نقل و انتقالات فوتبال جهان  خبرورزشی  تیم ملی ایران

مقدماتی جام جهانی|تقسیم امتیازات در آزادی ایران کره
استقلال ایرانم کد خبر: 1089

#مقدماتی_جام_جهانی

پرچم ایران   1  علیرضا

جهانبخش 

&

پرچم کره    1  سون

واکنش AFC به تساوی تیم ملی کشورمان و کره جنوبی

🔸کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: این بازی در ورزشگاه آزادی با تساوی به پایان رسید زیرا گل سون را علیرضا جهانبخش پاسخ داد.

🔸ایران اکنون با 2 امتیاز بالاتر نسبت به کره جنوبی در صدر جدول گروه A قرار دارد

ویدیوی گل علیرضا جهانبخش در ادامه

نتایح آنلاین لیگ برتر

تاريخ امروز: دوشنبه 04 بهمن 1400

اطلاعات سايت

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت آخرین مطالب سایت را براحتی در ایمیلتان دریافت نمایید


بایگانی

صفحات ديگر

تبادل لينک هوشمند

تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان Esteghlaliranam.ir وآدرس https://esteghlaliranam.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت قرار میگیرد💙

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد

پيوندها

شبکه های اجتماعی

تبليغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

امکانات سايت