جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   اعتراف کانادایی ها به لغو بازی و انتخاب پاراگوئه به جای کانادا و برنامه ریزی اسکوچیچ برای ملی‌پوشان

اعتراف کانادایی ها به لغو بازی و انتخاب پاراگوئه به جای کانادا و برنامه ریزی اسکوچیچ برای ملی‌پوشان

  • 15:48
  • کد خبر :1373

اعتراف کانادا به غیر فوتبالی بودن لغو بازی با ایران

🔸اتحادیه فوتبال کانادا با انتشار بیانیه‌ای درباره تصمیم این سازمان برای لغو یک جانبه بازی دوستانه با تیم ملی ایران توضیحاتی ارائه کرد.

🔸در این بیانیه آمده است: «اتحادیه فوتبال کانادا نهایت تلاش خود را با نیت حصول اطمینان از افزوده شدن بر میزان تجربه تیم ملی مردان کشور از بازی مقابل تیم‌های شرکت کننده در جام جهانی 2022 قطر انجام می‌دهد. در یک هفته اخیر شرایط ژئوپولیتیک (جغرافیای سیاسی) غیرقابل دفاع مربوط به میزبانی از تیم ملی ایران به طرز چشمگیری تفرقه‌انداز شده بود و در واکنش به آن، این بازی لغو شد. اگرچه که ما عوامل خارجی را هم در انتخاب رقیبی مناسب در فرآیند تصمیم‌گیری اولیه خود لحاظ کرده بودیم، اما برای موارد بعدی سعی خواهیم کرد که بهتر عمل کنیم.

🔸اتحادیه فوتبال کانادا بازبینی جامعی در فرآیند میزبانی از بازی‌های ملی خواهد داشت تا اطمینان حاصل شود که در مسیر کمال‌گرایی در داخل و خارج از زمین مسابقه هیچ نکته‌ای از قلم نیفتاده است که این شامل مشورت با تمام سهامداران می‌شود. خودمان را نسبت به ایجاد محیطی سرشار از احترام برای تیم‌ها، بازیکنان و هواداران متعهد می‌دانیم. از این رو تلاش خود را برای یافتن رقیب جایگزین انجام خواهیم داد. به  تمامی افرادی که بلیت این بازی را خریداری کرده بودند درباره لغو آن اطلاع رسانی شده و وجه خرید بلیت به آنها مسترد خواهد شد.

اخبار فوتبال ایران

واکنش دراگان اسکوچیچ به لغو بازی با کانادا و انتقاد به فدراسیون فوتبال

پاراگوئه؛ جدید‌ترین گزینه برای بازی دوستانه 

 با اعلام مدیر رسانه تیم ملی برای جایگزینی بازی دوستانه با کانادا و اکوادور، مذاکراتی با برخی تیم‌های ملی در حال انجام است که تیم ملی پاراگوئه یکی از گزینه‌هاست تا در فیفا‌دی پیش رو تیم ملی در دیداری تدارکاتی به میدان برود.

#استقلال_ایرانم 

اسکوچیچ

اسکوچیچ امروز برنامه تیم ملی را مشخص می کند

دراگان اسکوچیچ که بابت لغو بازی تیم ملی کشورمان با کانادا برنامه هایش برای آماده سازی تیم ملی بهم ریخته و یکی از مهمترین تاریخ های فیفا دی را از دست داده امروز برنامه جدیدش را به فدراسیون فوتبال می دهد. 

او امروز تصمیم گیری می کند که زمان برگزاری اردو در قطر از چه تاریخی باشد. ظاهرا فدراسیون با دو گزینه برای بازی تدارکاتی در حال رایزنی است که با قطعی شدن آنها اسکوچیچ برنامه های تمرینی را طبق آنها تغییر خواهد داد. 

اکنون با لغو بازی با کانادا بازیکنان تیم ملی دچار سردرگمی هستند اما اسکوچیچ امروز باید درخصوص چگونگی حضور لژیونر ها در اردو و همچنین ملی پوشان لیگ برتری تصمیم گیری کند.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم