loading...

سایت خبری باشگاه استقلال

اخبار اختصاصی باشگاه استقلال و فوتبال ایران،لیگ برتر،نتایج و جدول بازیها

y_orooj بازدید : 94 چهارشنبه 01 بهمن 1399 نظرات (0)

رسانه مجازی استقلال ایرانم 

🔸علیرضا نیکبخت واحدی می‌گوید: هاشمی نسب این هفته خیلی از حقایق را گفت ولی متاسفانه گوش کسی بدهکار نیست و به جای پرداختن به مسائل، به شخصی که حرف زده حمله نیکبخت واحدی.

 

⭕ادامه مطلب👇👇

y_orooj بازدید : 21 چهارشنبه 01 بهمن 1399 نظرات (0)

  رسانه مجازی استقلال ایرانم /تاج سر فوتبال آسیا 

سعید آذری مدیرعامل محترم تیم فوتبال فولاد خوزستان علیه تیم خاصی که مدتها بود برای هواداران تاج سر آسیا عیان شده بود و حالا صدای کل فوتبال ایران در آمده است بیانیه ای صادر کرده استهوادارفولادخوزستان

توضیحات بیشتر در ادامه مطلب.. 

y_orooj بازدید : 47 چهارشنبه 01 بهمن 1399 نظرات (0)

هاشم بیگ زاده =

🚫تیم لنگ را رقیب استقلال نمی‌بینم/ زوج دیاباته و قایدی خیلی خوب است/ خدا را شکر استقلال توانست با سه گل پیروز شود و انجام این کار در تبریز کار بزرگی است و فکر می‌کنم این شهر برای دیاباته خوش یمن است.

 #استقلال ایرانم 

y_orooj بازدید : 69 سه شنبه 30 دي 1399 نظرات (0)

رسانه مجازی استقلال ایرانم 

⭕تا اینها هستند خصوصی‌سازی یک بحث سرکاری است

حسین فرزامی: خلیل‌زاده‌ها مثل خوره به جان استقلال حسین فرزامی

حسین فرزامی، پیشکسوت اسبق باشگاه استقلال گفت: امثال خلیل‌زاده‌ها، خوره‌هایی به جان این باشگاه هستند. این آقا، زمانی که مسعود سلطانی‌فر استاندار گیلان بود، در رشت هتل‌دار شد و از آن به بعد دوستی صمیمانه‌ای با همین وزیر راه انداخت و حالا هم به یکدیگر نان قرض می‌دهند.

 

حسین فرزامی: خلیل‌زاده‌ها مثل خوره به جان استقلال افتاده‌اند

🌐تاج ایرانم/ لیگ برتر ایران؛ حسین فرزامی مدیر و پیشکسوت اسبق باشگاه استقلال درباره شرایط مدیریتی این روزهای باشگاه استقلال و شایعه مذاکره خلیل‌زاده با نماینده فرهاد مجیدی با ما همکلام شد. 

 

اوضاع مدیریتی باشگاه استقلال با حضور احمد مددی تغییری کرده است؟

هیچ فرقی با گذشته نکرده است. این افراد همگی دستورگیرنده هستند. نه طرحی دارند، نه برنامه‌ای و نه بلد هستند طرح و برنامه‌ای را اجرا کنند. پولی هم ندارند که بخواهند در راه درست آن را خرج کنند. امروزه در دنیای فوتبال حرف اول را تماشاگر می‌زند که با بسته شدن ورود آنها سهم بلیت‌فروشی هم از بین رفته و این مدیران دستورگیرنده همان آب باریکه را هم از دست داده‌اند. نه اسپانسری دارند و نه می‌توانند از اسپانسرشان به درستی و اندازه ارزش واقعی برند استقلال درآمدزایی کنند. بنابراین این افراد حتی مدیر هزینه هم نمی‌توانند باشند. 

 

شنیدید که شایعه شد خلیل‌زاده با نماینده فرهاد مجیدی صحبت کرده تا او را به جای فکری به استقلال برگرداند؟

اینها مانند یک خوره هستند که به جان استقلال افتاده‌اند. من نمی‌گویم که این اتفاق واقعاً رخ داده یا نه ولی این را قبلاً که دیده بودیم همین مدیران پشت‌پرده با یک مربی دیگر مذاکره می‌کردند و یکباره زیر پای مربی استقلال را جارو می‌زدند. امثال خلیل‌زاده‌ها، خوره‌هایی به جان این باشگاه هستند. این آقا، زمانی که مسعود سلطانی‌فر استاندار گیلان بود، در رشت هتل‌دار شد و از آن به بعد دوستی صمیمانه‌ای با همین وزیر راه انداخت و حالا هم به یکدیگر نان قرض می‌دهند. از بودن کنار نام بزرگ استقلال هم دوست دارند خودشان را نشان بدهند و بگویند که مثلاً در حال خدمت به خلق خدا هستند در حالی که همه می‌دانند چه بلایی ظرف این ۴، ۵ سال بر سر استقلال آورده شده. البته پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیست. این وظیفه رسانه‌هاست که این افراد را به مردم بشناسانند. 

 

فکر می‌کنید ما کم نوشته‌ایم و گفته‌ایم؟

باز هم باید گفت. باید گفت و گفت و گفت تا این افراد بالاخره پژمرده شوند و دیگر حنای‌شان نزد مردم رنگی نداشته باشد. 

 

در بحث واگذاری استقلال به بخش خصوصی چقدر می‌توان به حقیقت این ماجرا امیدوار بود؟

صفر درصد! این وزارتخانه مگر می‌آید دست از استقلال و پرسپولیس بردارد؟ آقای وزیر که هرازگاهی یک مدیر می‌آورد تا وضعیت استقلال و پرسپولیس را بدتر کند ولی باز از آن سو مانند اسکاچ به پرسپولیس چسبیده و حداقل به شدت استقلال مانع پیشرفتش نمی‌شود. مردم دوست دارند در سرنوشت و آینده باشگاه‌شان سهیم باشند ولی مگر این افراد می‌گذارند. تا اینها هستند وضعیت تغییری نمی‌کند.

تعداد صفحات : 433

اطلاعات کاربری