سایت خبری باشگاه استقلال

اخبار اختصاصی باشگاه استقلال و فوتبال ایران،لیگ برتر،نتایج و جدول بازیها

عنوان بنر

آگهی

عنوان عکس

مطالب پیشنهادی

لیگ قهرمانان آسیا /برد فولاد مقتبل الفیصلی و تقابل با الهلال در یک چهارم

  • 19:47
  • 1836 : کد خبر

یک هشتم‌نهایی لیگ‌ قهرمانان | پیروزی شیرین فولاد مقابل نماینده عربستان و صعود به یک چهارم نهایی

فولاد ایران 1 - 0 الفیصلی عربستان

فولاد ایران حریف الهلال شد

مراسم قرعه‌کشی دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 10:30 امروز (سه‌شنبه - به وقت ایران) برگزار شد و تیم‌ها روز پنجشنبه 4 اسفند، مطابق قرعه زیر به مصاف هم خواهند رفت

🔻فولاد ایران - الهلال عربستان/ ورزشگاه الجنوب

🔻الدحیل - الشباب/ ورزشگاه الثمامه 

🔻نیمه‌نهایی 7 اسفند 1401 

🔻فینال دیدار رفت: 9 اردیبهشت 1402 

🔻فینال دیدار برگشت: 16 اردیبهشت 1402

🔻نیمه‌نهایی 7 اسفند 1401 

رای عجیب و سنگین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای ساپینتو و صحبتهای مسئولان باشگاه استقلال

  • 18:26
  • 1835 : کد خبر

 رسانه خبری استقلال ایرانم /  محرومیت ۴ جلسه ای سرمربی استقلال  که کمترین نقش در این حواشی را داشته است 

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال:

🔹در خصوص تخلف سرمربی استقلال برای بکار بردن الفاظ توهین‌آمیز نسبت به جامعه فوتبال در مصاحبه بعد از بازی با تیم پیکان او جمعاً به ۴ جلسه محرومیت از همراهی تیم محکوم شد. 

🔹چنانچه نامبرده از طریق مجاری رسمی رسانه‌ای اقدام به عذرخواهی بابت مطالب خود نماید اجرای دو جلسه این محرومیت تا پایان فصل جاری به حالت تعلیق درخواهد آمد.

🔹او همچنین به پرداخت جریمه نقدی معادل ریالی ۱۰ درصد از اصل مبلغ قرارداد تنظیمی در فصل ۱۴۰۲ -۱۴۰۱ با استقلال ثبت شده در سازمان لیگ محکوم می‌شود.


نمایش کانون مربیان  برای نشان دادن مثلا اعتراضشان بیانیه کانون مربیان فوتبال ایران علیه سرمربی استقلال

بیانیه کانون مربیان فوتبال ایران علیه سرمربی استقلال

عکس/فتح الله زاده در کنار ساپینتو

اعتراض باشگاه استقلال به محرومیت ساپینتو

🔹پیرو حکم صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص ریکاردو ساپینتو، باشگاه استقلال مراتب رسمی اعتراض خود به این رای را ثبت کرده و این موضوع را در کمیته استیناف پیگیری خواهد کرد.

🔹باشگاه استقلال این موضوع را به طور جدی و از مجاری قانونی پیگیری خواهد کرد و بر اساس مدارک و فیلم‌های منتشر شده، معتقد است حق سرمربی استقلال تضییع شده و باشگاه، به طور قطع مدافع حقوق سرمربی خود در کمیته استیناف است.

در ادامه میخوانید 

 صحبت‌های سرپرست ،معاون حقوقی و عضو هیات مدیره  باشگاه استقلال 

جام حذفی _استقلال _ملوان یکم اسفند 1401/صحبت‌های ساپینتو و عذر خواهی

  • 12:39
  • 1834 : کد خبر

 مرحله یک هشتم جام حذفی 1401_1402 

جام حذفی

فصل2022/2023

گروه/مرحله  1/8 نهایی

1/8 جام حذفی

01  اسفند 1401

استقلال        

استقلال  2  _   0    ملوان

⚽ ارسلان مطهری ،آرمان رمضانی 

محل برگزاری بازی

آزادی تهران

🔵ترکیب تیم فوتبال استقلال در مصاف با ملوان:

🔹سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، آرش رضاوند، سعید مهری، روزبه چشمی، کوین یامگا، مهدی قایدی و محمد محبی.

 

‍ ◀️ به گزارش رسانه رسمی باشگاه استقلال، صحبت‌های ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال درخصوص مسایل اخیر به شرح زیر است:

 

صحبتی در خصوص یک سوء تفاهم

احترام همواره اولویت من است، هر جا که می‌روم و هر بار که می‌خواهم با همه اطرافیانم گفت‌وگو کنم. همانطور که من همیشه همین کار را با کسانی که هر روز با من کار می‌کنند انجام می‌دهم.

 

احترام همان چیزی است که من همیشه گفته‌ام و بر آن اصرار داشته‌ام.

آنچه تاکنون اینجا در فوتبال دیده‌ام، رفتار گرم و صمیمی است و به همین دلیل همیشه بر رابطه خوب، احترام و صمیمیت تاکید می‌کنم.

 باید بگویم که من هرگز نخواسته‌ام به کسی بی احترامی کنم حتی بعد از بی احترامی‌هایی که در زمان‌های مختلف به من شد.

 

به عنوان مثال، در بازی با پیکان همواره آرام و متمرکز بودم و هیچ مشکلی با نیمکت و مربیان رقیب نداشتم و در کنفرانس مطبوعاتی هم در مورد سخنانم و کلماتم به طور کامل توضیح دادم اما فکر می‌کنم معنای آنچه گفتم، به طور کامل منتقل نشده است. من به طور کلی در مورد برخی از کمک مربیان صحبت کردم و در مورد برخی از رفتارها به صورت کلی توضیح دادم. من هرگز به کسی توهین و بی احترامی نکرده ام و منظورم رفتاری بوده که مبتنی بر منطق و تفکر نباشد. و البته به دلیل تفاوت‌های فرهنگی، نیت من به درستی به رسانه‌ها و هواداران فوتبال منتقل نشد. در فرهنگ‌های ما تفاوت‌هایی وجود دارد. برای مثال در کشور من این غیرممکن است که مربیان حریف به منطقه فنی مربیان دیگر بیایند. هر کس به طرف مقابل برود، فوراً اخراج خواهد شد و مهم نیست دلیل این کار چه باشد. این نمونه‌ای برای تفاوت‌های فرهنگی است و امیدوارم اگر ناخواسته باعث ناراحتی و دلخوری مردم شده‌ام، دیگر این دلخوری وجود نداشته باشد و از مردم عذرخواهی می‌کنم.

 

 نکته این است که هر بار برای ما مشکل به وجود می آید، بعد از برد ما است و مشکلاتی است که از سوی سایر مربیان به وجود می‌آید. این برای اولین بار هم اتفاق نیفتاده، ما تجربیات زیادی در این مورد داریم و هر بار مربیان رقیب ما شروع به به وجود آوردن مشکل کرده‌اند.

 همه ما انسان هستیم و همه ما احساسات و هیجان داریم. شاید من به برخی اتفاقاتی که در اطرافم رخ میدهد، با هیجان پاسخ می‌دهم اما نه با بی احترامی. و من هرگز مشاجره را شروع نکرده‌ام. من هرگز با کسی برخورد فیزیکی نکرده‌ام، اما تمام این چیزهایی که ذکر کردم، برای من اتفاق افتاده و همه، این مسایل را دیده‌اند.

 برخی از کلماتی که در برخی از کشورها استفاده می‌شود، با ترجمه آن کلمه در زبان‌های دیگر معنای متفاوتی پیدا می‌کند و این یکی از تفاوت های فرهنگی است که قبلاً به آن اشاره کردم.

 امیدوارم این سوءتفاهم‌ها و این رفتارها برای همه در فوتبال ایران متوقف شود. این برای سلامتی و بهبود فوتبال بهتر است و امیدوارم همه چیز در مورد نتایج، در زمین اتفاق بیفتد نه خارج از آن.

 ما در سه بازی که باختیم، هرگز به کسی بی احترامی نکردیم و با هیچ مربی مشکلی نداشتیم زیرا می دانیم چگونه باید احترام بگذاریم.

 تنها چیزی که در فوتبال به دنبال آن هستم سخت کوشی، احترام، کار تیمی و کسب نتایج خوب است.

من عاشق تیمم و عاشق هوادارانمان هستم. ما با هم قوی تر هستیم و به جلو می‌رویم.

 ریکاردو ساپینتو

باشگاه استقلال: گمانه‌زنی درباره قرارداد ساپینتو درست نیست

  • 20:41
  • 1827 : کد خبر

استقلال ایرانم :

«امروز گمانه زنی‌ها و شایعاتی در خصوص قرارداد سرمربی استقلال در رسانه‌ها مطرح شده که باشگاه استقلال ضمن تکذیب این شایعات و گمانه زنی‌ها، این مساله را به صورت قانونی پیگیری خواهد کرد.

باشگاه استقلال به انتشار خبرهایی پیرامون قرارداد سرمربی تیم فوتبال این باشگاه واکنش نشان داد.

هرگونه گمانه زنی در مورد قراردادها و اسناد باشگاه استقلال، خلاف قانون بوده و جزو اسناد محرمانه باشگاه محسوب می‌شود. باشگاه استقلال به طور قطع این موضوع را در نهادهای قانونی پیگیری خواهد کرد.

 در  گزارشی خبرگزاری باشگاه استقلال نوشت: «امروز گمانه‌زنی‌ها و شایعاتی درباره قرارداد سرمربی استقلال در رسانه‌ها مطرح شده است که باشگاه استقلال ضمن تکذیب این شایعات و گمانه‌زنی‌ها، این مسئله را به‌صورت قانونی پیگیری خواهد کرد. هرگونه گمانه‌زنی در مورد قراردادها و اسناد باشگاه استقلال، خلاف قانون بوده و جزو اسناد محرمانه باشگاه محسوب می‌شود. باشگاه استقلال به طور قطع این موضوع را در نهادهای قانونی پیگیری خواهد کرد».

گالری تصاویر

درباره ما

وبسایت خبری استقلال ایرانم چهت اطلاع رسانی اخبار باشگاه استقلال و فوتبال ایران و همچنین دیگر خبرهای تاریخی و ،حوادث و اخبار هنرمندان فعالیت دارد حمایت شما عزیزان باعث دلگرمی میباشد باتشکر

طراح قالب:  سایت ستاپ